Denizli OSB’de ‘Ozon Jeneratörü’ toplantısı

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve RAD12 Makine işbirliğiyle ‘RAD12 Ozon Jeneratörü’ başlıklı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Denizli OSB’de ‘Ozon Jeneratörü’ toplantısı

Denizli Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü ve RAD12 Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Arge Merkezi işbirliğiyle ‘RAD12 Ozon Jeneratörü’ başlıklı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı, RAD12 Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nden Prof. Dr. Osman Geçer’in sunumuyla ve Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantıya; Denizli OSB Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Bölge Müdürü Ahmet Taş ile bölge sanayicileri ve çalışanları katıldı. Toplantıda konuşan Prof. Dr. Geçer, “Hem dünyada hem ülkemizde Kovid-19 virüsü ile ilgili olarak yapılan araştırmalarda, ozon gazının (03) virüsler üzerindeki yok edici özelliği ve bulaşmayı önleyici olarak kullanıldığı ispatlanmıştır. Dünyada birçok ülkede ozon gazı kullanımı yaygınlaşmaktadır. Sağlık sektöründen gıda sektörüne kadar birçok kurumda ozon gazı yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Pandemi sürecinde Kovid-19 virüsü mutasyona uğramaktadır. Bu mutasyondan dolayı yaşamsal alanlarımızı, çalışma ortamlarımızı en iyi sterilizasyon etme yöntemi ozon cihazlarıdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER