Denizli OSB’nin projeleri masaya yatırıldı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) yapılan ve Vali Ali Fuat Atik ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katıldığı toplantıda; Denizli OSB’nin projeleri tüm detaylarıyla görüşüldü.

Denizli OSB’nin projeleri masaya yatırıldı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) bölgenin su, arıtma tesisi, köprülü kavşak, otoban çevre yolu, bölge çalışanlarının aşılanması ve OSB’nin diğer projelerinin görüşüldüğü toplantı yapıldı. Toplantıya; Vali Ali Fuat Atik, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli OSB Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Başkan Vekilleri; Derya Baltalı, Necip Filiz, Bölge Müdürü Ahmet Taş, OSB Denetim Kurulu Üyeleri Süleyman İlgeri, Selim Yaymanoğlu ve Denizli OSB OSBÜK Temsilcileri Selim Kasapoğlu, Ahmet Yavuzçehre katıldı.  

“Gereken desteği vereceğiz”

Denizli OSB Yönetim Kurulu’nun her zaman yanında olduklarını belirten Valisi Atik, sorun ve taleplerin çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını, gerçekleştirilecek projeler için Denizli Valiliği olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşen konularda her zaman olduğu gibi yine Denizli OSB Yönetim Kurulu’na destek vereceklerini belirtti. Toplantı, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Vali Atik ve Başkan Zolan’a plaket sunumunun ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER