DENİZLİ PROTOKOLÜ SOSYAL MEDYA’DAN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

Neslihan Akça’nın vefat haberinin ardından Denizli’nin önde gelen isimleri sosyal medya hesaplarından taziye mesajları yayımladı.

Neslihan Akça’nın vefat haberinin ardından Denizli’nin önde gelen isimleri sosyal medya hesaplarından mesaj yayımladı. AK Parti Grup Başkan Vekili ve AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan bir mesaj yayımladı. Özkan mesajında, “Denizli'nin ilk kadın girişimcisi, Akça Şirketler Topluluğu Kurucularından merhum Abdullah Akça’nın eşi, Muhterem Neslihan Akça Hanımefendi’nin vefatını büyük üzüntü ile öğrendim. Merhumeye Rahmanürrahim’den rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim” dedi.

“MEKANI CENNET OLSUN”
Sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Milletvekili Şahin Tin; “Akça Şirketler Topluluğu Kurucularından Merhum Abdullah Akça’nın eşi, Denizli'nin ilk kadın girişimcisi Muhterem Neslihan Akça’nın vefat haberini teessürle öğrendim. Merhumeye Cenab-I Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun” şeklinde ifade etti.

“NESLİHAN TEYZEMİZİN VEFAT ETTİĞİNİ, ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIM”
AK Parti Milletvekili Nilgün Ök ise “Denizli’nin Hanım Ağası, Denizli İş Kadınları Birliği Derneği Onursal Üyesi, Akça Şirketler Grubu’nun Kurucusu, Neslihan Akça Teyzemizin vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumeye Allahtan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum” diyen konuştu.

“KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM”
Hanımağa’nın vefatı üzerine taziye mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; şunları aktardı: “Akça Şirketler Topluluğu Kurucularından Merhum Abdullah Akça’nın Eşi, Denizli'nin ilk kadın girişimcisi Muhterem Neslihan Akça’ya Cenab-I Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun” dedi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammed Subaşıoğlu ise şu ifadelere yer verdi: “Akça Şirketler Topluluğu'nun Kurucusu Neslihan Akça'nın vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.” Çameli Belediye Başkanı  Cengiz Arslan, “Akça Hazır Beton Kurucularından Merhum Abdullah Akça’nın eşi Neslihan Akça'nın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum” şeklindeki ifadelere yer verdi.

“AKÇA AİLESİNE SABIRLAR DİLİYORUM”
Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Denizli'nin en önemli insanlarından çok büyük bir değeri kaybettik.  Hanımağa; Neslihan Akça, hakkın rahmetine kavuştu. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Akça ailesine sabırlar diliyorum” diye konuştu. Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu; “Akça Hazır Beton Kurucularından merhum Abdullah Akça’nın eşi Neslihan Akça'nın vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

“HAYATI VE BAŞARILARI TÜM KADINLARA ÖRNEK OLSUN”
İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, Denizli’de kadınlar için bir dönüm noktası, daha kadınlar iş hayatına yeni yeni giriyorken Denizli’nin Hanımağası, DİKAB Onursal Üyesi Neslihan Akca’nın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Mekanı cennet olsun, hayatı ve başarıları tüm kadınlara örnek olsun” şekinde ifade etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER