Denizli protokolünden "Basın Bayramı" mesajları

Her yıl 24 Temmuz'da kutlanan, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 111. yıldönümü dolayısıyla bu yıl da Denizli protokolünden 24 Temmuz Basın Bayramı mesajları geldi.

Denizli protokolünden "Basın Bayramı" mesajları

“BASIN, TOPLUMUN GELİŞMESİNDE BÜYÜK ROL OYNAMAKTA”

Denizli Valisi Hasan Karahan, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Karahan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez temel unsurlarından biri olan basın, toplumun yapılanmasında ve gelişmesinde büyük rol oynamaktadır. Basın; meslek ilkeleri ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde tarafsız, doğru ve hızlı biçimde bilgi ve haber vererek, halkın haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlamada, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda, kamu hizmetlerinin toplum adına denetiminde büyük bir güce sahiptir. Halkın haber alma hakkını kullanması ve kamuoyu oluşturulmasında etkin rol oynayan basın kuruluşlarının, görevlerini yerine getirirken; meslek ilkelerini ve etiğini gözetmesi de son derece önemlidir. Denizlimizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasında basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılığın ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmaların büyük katkı sağladığına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilimizde faaliyet gösteren yerel gazete, televizyon, radyo, dergi, internet gazeteleri ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dilerim.”

“BASIN, DEMOKRASİMİZİN VAZGEÇİLMEZ UNSURLARINDANDIR”

Türk basınında sansürün kaldırılmasının 111. yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kamuoyuna ilkeli ve tarafsız haber akışı sağlayan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.

Basının demokrasi açısından taşıdığı önemin yadsınamaz olduğunu vurgulayan Başkan Osman Zolan, "Halkın doğru haber alma özgürlüğü için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan özgür ve tarafsız basın hepimizin güvencesi ve demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarındandır" ifadelerini kullandı. Sansürün kaldırılmasıyla birlikte Türk basının gerek yazılı gerekse görsel açıdan hızlı bir gelişim içerisine girdiğini anlatan Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: "Sanal ortamın giderek daha da yaygınlaştığı günümüzde basının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Doğru, güvenilir, tarafsız haber akışı daha da önem kazanmıştır. Doğru bilgi ve haberlerin halka ulaşması, demokrasinin sağlıklı bir şekilde işlemesi açısından zorunludur. Ancak basının da sorumluluklarının bilinciyle hareket etmesi gerekir.” Denizli’nin dünya kenti olması adına sürdürülen çalışmalar sırasında kendilerine destek veren tüm basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Zolan, “Basın, Denizlimizin dünya kenti hedefine ulaşmasında önemli katkı sunan gizli kahramanlarımızdır. Çalışmalarımızı vatandaşlarımıza ve dünyaya duyuran her daim desteklerini hissettiğimiz değerli basın mensuplarımızın çalışmalarında başarılar diler, bir kez daha 24 Temmuz Basın Bayramı'nı en içten duygularımla tebrik ederim."

“BASIN; OBJEKTİF, TARAFSIZ, İLKELİ VE ÖZGÜR OLMALI”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Örki; “Denizli basınının her zaman objektif, tarafsız bir bakış açısıyla, ilkeli haber anlayışıyla görevini yerine getiriyor. Mesai kavramını gözetmeksizin, ülkemizde ve ilimizde gerçekleşen olayları halkımıza aktarma noktasında önemli bir görev ifa eden basın mensuplarımızın bu özel gününü kutluyorum. Denizli’de görev yapan basın mensuplarımızın, özellikle turizm bölgesi olan ilimizin, ilçemizin dünyaya tanıtılması noktasında, üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını görmekteyiz. Kamu kurumlarıyla halkımızın arasında köprü görevi de gören basın mensuplarımızın, objektif, tarafsız, ilkeli olması ve tabi ki özgür olması, bu noktada çok önem arz etmektedir. Bu vesileyle, ülkemizde ve ilimizde faaliyet gösteren yerel gazete, dergi, radyo, ulusal ajans temsilcileri, televizyonlar olmak üzere basın camiasının içinde yer alan tüm çalışanlarımızın ‘Basın Bayramı’nı kutluyor, bundan sonraki çalışma hayatlarında kolaylıklar, başarılar diliyorum” dedi.

“BASIN, DEMOKRASİMİZİN GÜÇLENMESİNE KATKI SAĞLAMAKTADIR”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Doğan, “Meşrutiyetin ilanı ile birlikte gazetelerin ilk kez sansürsüz olarak yayınlanmaya başlandığı 24 Temmuz 1908 tarihini her yıl ‘Basın Bayramı’ olarak kutluyoruz. Toplumsal değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlüklerini korumayı görev sayarak halkımızın doğru ve tarafsız haber alma ihtiyacını sağlayan basın kuruluşları, aynı zamanda demokrasimizin güçlenmesine de katkı sağlamaktadır. İçinde bulunduğumuz iletişim çağında her insanın bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme hakkı modern dünyada tartışılmaz bir gerçektir. Toplum ve devlet arasında köprü olma görevi üstlenen basın mensuplarımız, görevlerini özveriyle yerine getirmektedir. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk; ‘Basın, milletin müşterek sesidir’ sözüyle basınımızın bu önemli misyonunu en güzel şekilde belirtmiştir. İlçemizin refah ve kalkınmasına, sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlayan basınımızın, bu zor görevi başarıyla yerine getirmeye devam edeceklerine gönülden inanıyorum. Basın ilkelerine göre mesleklerini tarafsız bir şekilde yerine getiren, başta ilimizin basın mensuplarının olmak üzere tüm basın mensuplarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

“BASIN, TOPLUMUN VİCDANIDIR”

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Atlı, mesajında; “Basın, halkımızın doğru haber alma hakkının en büyük mihenk taşlarından biridir. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın her zaman özgür ve hür bırakılmalıdır. Doğru ve hür habercilik anlayışı ile gazetecilik mesleğini sürdüren basın emekçilerimizi bir kere daha kutluyorum. 24 Temmuz 1908 yılında Türk basınında çalışanların sansüre karşı direnmesi ile sonuçlanan zaferden bugüne ‘Basın ve Gazeteciler Bayramı’ olarak kutlanan bu özel gün aslında mesleğin önemini de ortaya koymaktadır. Türkiye’de gazeteciliğin önemi bir kere daha hatırlanmalıdır. Türkiye’de gazetecilerimizin doğru, tarafsız haberler yapması için hepimiz üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeliyiz. Bizleri gerçekle buluşturan en önemli unsur konumundaki basın emekçileri, aynı zamanda toplum vicdanın birer yansımasıdır. Bu vesile ile tüm basın emekçilerinin bayramını kutluyor, ebediyete intikal etmiş gazetecilere rahmet diliyorum” dedi.

“BASIN, TOPLUMU AYDINLATMA GÖREVİNİ ÜSTLENMİŞDİR”

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan İnamlık, mesajında şunları dile getirdi: “Halkın doğru haber alma özgürlüğü için, çoğu zaman verdikleri emeği ve yaşadıkları zorluğu göremediğimiz basın mensuplarımızın, meslek grupları arasındaki yeri son derece kıymetlidir. Demokratik sistemin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basınımızın toplumsal değerlere, hukuka ve basın meslek ilkelerine uygun şekilde kamuoyunu yaşanan gelişmelerden haberdar etmesi, halkımızı bilgilendirmesi demokrasimizin gelişmesi ve gazetecilik mesleğinin saygınlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Hızla gelişen günümüz dünyasında etkinliği her geçen gün artan basın ve yayın kuruluşları, Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri esas alan, olayları olduğu gibi aktarabilmek için tarafsız bir anlayışla çalışarak, üstlendikleri bu misyonla demokrasimizin gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Gerek dünyadaki gerek ülkemizdeki gelişmeleri, doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunup, toplumu aydınlatmak gibi büyük bir görev ve sorumluluğu da üstlenmişlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, büyük bir özveriyle kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek amacıyla gece gündüz demeden çalışan, tarafsız ve doğru haberciliği ilke edinmiş; Türk Basınına emek veren değerli Basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.”

“BASININ MESLEK GRUPLARI ARASINDAKİ YERİ ÖNEMLİ”

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Vural; “Gecesini gündüzüne katarak büyük bir emek sarf eden, gerçek manada haber peşinde koşan, vatandaşla kamu arasındaki bilgi akışını sağlayan tarafsız ve doğru haberciliği ilke edinmiş tüm basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ederim. Dünyada olsun, ülkemizde olsun basın mensuplarımızın meslek grupları arasındaki yeri son derece önemlidir. Basın, demokrasimizin gelişmesine önemli katkı sağlamaktadır. Toplumu aydınlatan basın çalışanlarımızın Basın Bayramını kutlar, kendilerine çalışma yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.

“BASIN, TOPLUMUN GÜVENCESİDİR”

MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Av. Gülay Özcan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Gazeteciliğin, meşakkat dolu ve fedakarlık gerektiren bir meslek olduğuna dikkat çeken Özcan, Denizli’de görev yapan tüm basın yayın kuruluşları mensuplarının ekonomik ve sosyal alanlarda daha iyi koşullarda mesleklerini icra etmeleri temennisinde bulundu. Özcan, “İlkeli ve sorumlu habercilik anlayışı ile kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak tarafsız bir şekilde kamuoyunu aydınlatma çalışmalarını yürüten basın, toplumun güvencesidir. Bu vesileyle; her daim ilkeli ve tarafsız bir anlayışla görevlerini sürdürme gayreti içerisinde olan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutluyor, görevlerini yaparken hayatını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, basın camiamızın tüm mensuplarına sevgi ve selamlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

“BASIN ÇALIŞANLARIMIZ, ÖNEMLİ VAZİFELER ÜSTLENMİŞLERDİR”

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı sebebiyle yazılı basın açıklamasında bulundu.

Başkan Filiz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Farklı görüş ve düşüncelerin seslendirilmesinde ve ortak yaşama kültürünün gelişmesinde basınımızın önemli görevler üstlendiği bir gerçektir. Tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı ve sesi olan basınımız ve basın çalışanlarımız, aralıksız yerine getirdikleri bu önemli görevlerin yanı sıra, milletimizin yaşadığı olağanüstü dönemlerde de önemli vazifeler üstlenmişlerdir. Toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokratik toplum düzeninin korunmasının en büyük güvencesidir. Basın meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışı; toplumda basına güveni artırmasının yanında, kamuoyunun yanlış bilgilendirilerek yönlendirilmesinin önüne geçecektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir’ ifadesi basının toplumu aydınlatması bakımından üstlendiği misyonu en güzel şekilde açıklamaktadır. Bütün bunların yanında ; Gerek ülkemizin gerekse Denizli’mizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ve ilimiz ekonomisine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarımızın gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır. Bu duygu ve düşünceler ile; Görevlerini özveriyle yerine getiren, ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren, tüm basın mensuplarımızın ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyor, Ebediyete intikal eden basın mensuplarımızı da rahmetle anıyorum.

“BASIN, 15 TEMMUZ’DA DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZ UNSURU OLDUĞUNU GÖSTERDİ”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Sağun mesajında, şunları aktardı: “Zor şartlarda özverili bir çalışma ile haber değeri taşıyan yerel, ulusal, uluslararası olayları tarafsız bir şekilde kamu yararı gözetip haberleştirerek birey, toplum, kurum- kuruluşlara bu haberleri yaymak gibi önemli bir görevi olan basın; ‘demokrasi zaferi’nin yazıldığı 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminde ‘vatan milletin, irade milletin’ düsturunun ortaya çıkmasındaki katkısı ile demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu göstermiştir. T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürlüğü olarak medya sektöründe fedakârca çalışan basın mensuplarımıza, mesleki gelişimlerine katkı sunmak için konferans-seminer-eğitim düzenleme, kültür ve tanıtım gezileri organize etme, Muğla-Aydın-Denizli illerimizde görev yapan basın-yayın çalışanlarının her zaman yanında olarak, tarafımıza iletilen talepler ve tevdi edilen görevler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toplumun haber alma özgürlüğünü korkusuzca ve yorulmadan yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, ebediyete intikal etmiş olan basın çalışanlarını rahmetle yad eder, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.”

“BASIN, MİLLETİN MÜŞTEREK SESİDİR”

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Prof. Dr. Bağ, mesajında; “Demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biri olan tarafsız, etik, ilkeli, hukuka uygun ve özgür basın, kamuoyunun da gözü, kulağı ve sesi olup aynı zamanda kamuoyunun kişisel hak ve özgürlüklerine saygıyı korumaktadır. Demokratik toplumlarda özgür ve tarafsızlık ilkesiyle icra edilen gazetecilik mesleği, farklı seslerin ve görüşlerin ifade edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Hiç şüphesiz basın, bir milletin müşterek sesidir. Toplumsal gelişmeleri doğru ve tarafsız bir şekilde yayarak toplum fertlerinin aydınlanmasına katkı sağlayan basın; toplumun duygu, beklenti ve hedeflerini de dış dünyaya duyuran başlı başına yol gösterici bir araçtır. Basın çalışanları 365 gün, aralıksız yerine getirdikleri bu önemli görevlerin yanı sıra milletimizin yaşadığı olağanüstü dönemlerde de önemli vazifeler üstlenmişlerdir. Bu alanda, ülkemizde yaşan son hadiselerde, milletimizi doğru bir şekilde bilgilendirerek demokrasi ve basın tarihimizde önemli bir görevi daha yerine getirmişlerdir. Basın çalışanlarının tıpkı Milli Mücadele’de olduğu gibi, 15 Temmuz 2016’da da milli iradenin yanındaki kararlı duruşu; cesur ve fedakârca yaptıkları çalışmalar ve milli menfaatlerimize uygun yayınları, her türlü takdirin üstündedir. İnanıyorum ki basın çalışanları, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da olup bitenleri doğru ve tarafsız bir şekilde haber vererek şehrimizin ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlardaki gelişmesinde ve kalkınmasında büyük pay sahibi olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle basında sansürün kaldırılışının 111. yıl dönümünde Denizli’de ve ülkemizin dört bir yanında görev yapan tüm basın mensuplarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, meslek hayatlarında ve çalışmalarında başarılar diler, saygılarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

“BASIN, HABER ALMA VE YAYMA ÖZGÜRLÜĞÜNÜN EN ETKİLİ ARACIDIR”

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Keçeci, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türk basın hayatında önemli dönüm noktasını teşkil eden basında sansürün kaldırıldığı 24 Temmuz günü ‘Basın ve Gazeteciler Bayramı’ olarak kutlanmaktadır. 24 Temmuz 1908 tarihi basından sansürün kaldırıldığı tarihtir. Bu tarihte gazeteler ilk kez sansürsüz olarak yayınlanmaya başlamıştır. Günümüzde ise artık basın, çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olmuştur. Hiç şüphesiz basın, bir milletin müşterek sesidir. Toplumsal gelişmeleri doğru ve tarafsız bir şekilde yayarak, toplum fertlerinin aydınlanmasına katkı sağlayan basın, toplumun duygu, beklenti ve hedeflerini de dış dünyaya duyuran başlı başına bir kuvvet, köprü, bir rehberdir. Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için ‘gündüz-gece’ demeden çalışan; yerelden ulusala, tüm basın çalışanlarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum.”

“BASIN; TOPLUMUN GÖZÜ, KULAĞI VE SESİDİR”

Denizli Tüccar, Sanayici ve İş Adamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Basının toplumsal gelişime ve bilinçlenmeye önemli katkılar sağladığını vurgulayan Başkan Tefenlili; “24 Temmuz 1908 tarihinde kaldırılan basında sansürün bugün 111. yıl dönümünü kutluyoruz. Basında sansürün kaldırılmasıyla toplumun gözü, kulağı ve sesi olan basın camiası; sansürsüz, tarafsız ve özgür bir şekilde görevini yaparak toplumsal gelişmeye ve demokrasiye büyük katkı sağlamaya başladı. Bu tarihten sonra sansür ağır bir suç sayılmış, artık basın çalışanları daha özgür bir şekilde görevlerini yapmıştır. Sansürsüz basın, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olmakla birlikte demokrasinin ve toplumun gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. Basın dünyamız etik değerlere bağlı kalarak, doğru ve hızlı biçimde bilgi ve haber vermekte, sorumluluklarını yerine getirmektedir. Özverili şekilde çalışan tüm basın çalışanlarına müteşekkiriz. Toplumu aydınlatan, ülkemizde ve dünyada yaşanan tüm olayların ve gelişmelerin bizlere aktarılması için gece gündüz demeden özverili bir şekilde çalışan tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı’nı kutlar, kendilerine çalışma yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.

ERDOĞAN; “BASIN, YAŞAMIMIZIN OLMAZSA OLMAZIDIR”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımlandı.

Basın mensuplarının, yoğun emek ve mesai harcanması sonrasında kamuoyunu aydınlattığını dile getiren Başkan Erdoğan, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Basında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü dolayısıyla kutlanan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı, sadece basın sektörünü değil toplumun özgür haber almaya kavuştuğu gündür. Halkın bilinçlenmesi ve doğru bilgiye ulaşması amacıyla çok önemli bir görev ifa eden basın, yaşamımızın olmazsa olmazıdır. Demokrasinin temel unsurları arasında yer alan basın; yazılı, görsel ve son yıllarda da internet mecrasında ışık tutar. Halkın doğru haber almasındaki konumuyla medya, zor şartlar altında ‘gece-gündüz’ demeden mesai gözetmeksizin çalışır. Gündem oluşturması ve bilgilendirmeleriyle, milletin ortak sesidir. Gerçeklerin ortaya çıkarılması, sorgulama yapılabilmesi, kişilerin düşüncelerini ve yaşadıklarını aktarabilmesi için adeta bir kamu görevi üstlenir. Medya mensuplarımızın, bundan sonra da görevlerini en iyi ve en doğru şekilde yerine getireceklerine yürekten inanıyoruz. Bu vesileyle Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, meslek ve aile hayatlarında başarılar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER