DENİZLİ PROTOKOLÜNDEN YENİ YIL MESAJLARI

DENİZLİ PROTOKOLÜNDEN YENİ YIL MESAJLARI

“2019 DEĞİŞİM YILI OLSUN”

Yeni bir yılın, yeni başlangıçların önünü açacağını dile getiren Doğan, “2019 yılı hayal edilen, mutlu Türkiye’ye taşıyacak yıl olacak. 2019 yılı başlangıcı itibari ile değişim rüzgarını Denizli’mize taşıyacak. Ne mutlu ki bu değişimin bir kanadında Merkezefendi olacak” dedi.

2019’DA ADRES MERKEZEFENDİ

Doğan, 2019’da Denizli ve Merkezefendi’ye yeni soluk getireceğini ifade etti. Doğan, “‘Martın sonu bahardır’ diyerek yola çıktık. Bu yolun taşlarını 2019’un başında dizeceğiz ve Mart’ta bütün hemşerilerimizin, Denizli’de aradığı yeni soluğu Merkezefendi’ye getireceğiz. Yeni yılda mutlu, yüzü gülen, yenilikçi Denizlililerin adresini Merkezefendi olarak belirleyeceğiz ve 2019’da Denizli’de hayallerin gerçek olmasına yönelik adımların atılacağı bir yıl olacak. Denizli’de özlenen ve aranan belediyecilik anlayışının adresi Merkezefendi Belediyesi olacak” dedi.

“ÜLKEMİZİN AYDINLANMASI KENTLERİN AYDINLANMASI İLE SAĞLANACAKTIR”

Doğan, kentlerin aydınlanması ile ülkenin aydınlanacağını vurguladı. Doğan, “Bizler ki, ülkemizin karanlık zamanlarında dahi bir umut ışığı yakabilmiş ve bu ülkeyi Atatürk’ün önderliğinde karanlık güçlerden kurtarabilmiş bir nesiliz. Ülkemizin aydınlanması kentlerin aydınlanması ile sağlanacaktır. Bu yolda rehberimiz her zaman ki gibi Ulu Önder Atatürk olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2018 yılında başta şehitlerimiz olmak üzere kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, 2019 yılının ülkemize, şehrimize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum" dedi.

“2019, DÜNYAMIZDA BARIŞ, SEVGİ, SAYGI YILI OLSUN”

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Keçeci mesajında şu ifadelere yer verdi: “Acısıyla, tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz. Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, yeni umutlar demektir.

2018 iş dünyası için zorlu bir yıl oldu ancak hiçbir zaman pes etmeyeceğiz. Ekonomik büyüme üretimle oluyor. Üretim olursa istihdam, ihracat artıyor. Ne kadar fazla üretim yaparsak ekonomi o kadar büyüyor. Üretim alanlarına, katma değeri yüksek ürünlere yönelmeliyiz. Mevcut potansiyelimizle daha fazla üretmek, ekonomimizi daha fazla büyütmek, ülke olarak zenginleşmek istiyoruz.Yeni yılın başta ülkemiz ve tüm insanlık için barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. 2019 ülkemizde, kentimizde ve dünyamızda barışın, sevginin ve saygının hüküm sürdüğü bir yıl olsun. Yeni yılınız kutlu olsun."dedi.

“BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR!”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyeleri ile vatandaşların yeni yılını kutladı. Başkan Erdoğan, hemşehrilerine mesajında, “Ömrümüzden bir yıl daha giderken, yeni bir yılın da kapısına dayandık. 2019, umutların tazelendiği, farklı bir dinamizmle sanki yeniden başlıyormuş gibi daha fazla moral ve daha iyi bir motivasyonla yolumuza devam ettiğimiz, güzel günlere açılan kapımız olsun. Yeni yılınızı kutluyor, ailenizle sağlıklı ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.” diye seslendi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 2018’in son gününde, yeni yıla dair yazılı bir mesaj yayımladı. Yeni yıllarını kutladığı hemşehrilerinin, 2019’da aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini temenni etti.

Başkan Erdoğan, birlikteliğin ve azimle çalışmanın sonunun başarı olacağını vurguladığı mesajını, şu sözlerle sürdürdü: “Yeni yıl, bizi birbirimize yakınlaştıran, millet bilincimizi pekiştiren, ülkemizin daha güçlü ve lider konumda olduğu yeni bin yılın habercisi olsun.2018’i geride bırakırken, her zaman olduğu gibi yine yüzümüz geleceğe dönük ve daha ileriye bakıyoruz... İstiyoruz ki, dün olduğu gibi yarın da devletimize, ülkemize ve milletimize değer kattığımız bir hayat sürmenin gayretiyle, çalışıp kazandığımız, üretip sattığımız, hep beraber kalkındığımız güzel günler her daim sürsün. Bunun için de, şu güzel sözü kendimize düstur edindik ve dünyaya yeniden geliyormuş, işe yeni başlıyormuş gibi ilk günkü heyecanla, 1 Ocak’ta yeniden yola çıktık: “Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız var; çalışkan olmak!”. İşte bu manidar vecizin de sahibi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aynı zamanda “Servet ve onun tabii neticesi olan refah ve saadet, yalnız ve ancak çalışkanların hakkıdır!” diyerek, hepimizerehberlik ediyor.İnanıyoruz ki, bu inanç ve gayret bizde olduğu müddetçe, baş edemeyeceğimiz zorluk, aşamayacağımız engel yok! Milletimizin, insan üstü bir çabayla tarih boyunca nereden nereye geldiği herkesin malumu. Şimdi, daha ileriye ve daha güzele ulaşmanın, yokluk ve savaşların ardı arkasının kesilmediği eskiye nazaran, daha kolay olacağı günlerdeyiz... Ülke olarak, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz!2019’un, başta ailemiz ile evimize ve işimize, akabinde devletimize, milletimize ve insanlığa, içinde bulunduğu zorluklar ve sıkıntılardan kurtulmaya açılan yolda, umut ve çare olmasını diliyorum… Yeni yıl, dünyamıza bereket, güzellik ve iyilik getirsin; hayırlara vesile olsun.”

“YENİ YIL; YENİ HEDEFLER DEMEKTİR”

Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan İlhan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yeni yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar, yeni hedefler demektir. 2018 yılını iyisiyle, kötüsüyle geride bırakıp, 2019 yılına yeni umutlarla, yeni başlangıçlarla, yeni hedeflerle ‘hoş geldin’ diyoruz. 2019 yılında da hukukun üstünlüğünün egemen olduğu, hiçbir hukuksuzluğun yaşanmadığı, demokrasinin tüm kurallarıyla işletildiği bir yıl olmasını ümit ediyoruz. Yeni yılda yargının ve meslektaşlarımızın sorunlarının çözülmesi umuduyla, , ulusumuz için, ülkemiz için, kentimiz için güzel, adaletli bir yıl olmasını diler, sevgi ve saygılarımızı sunarız.”

“2019’DA ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE DAHA ÇOK KATKI SAĞLAYACAĞIZ”

Denizli Tüccar, Sanayici ve İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü, Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili yeni yıl vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Tefenlili, yeni yılın milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diledi.

Başkan Tefenlili mesajında şu görüşlere yer verdi: “Acısıyla tatlısıyla 2018 yılını da geride bırakıyor, 2019 yılını büyük heyecan ve umut ile karşılıyoruz. Geride bıraktığımız yılın belirli dönemlerinde millet olarak çeşitli zorluklar ile karşı karşıya kalsak da birlik ve beraberliğimiz ile bu zorlukların üstesinden gelmeyi başardık. Şimdi 2019 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz. İş dünyası olarak 2019 yılında da ülkemizin kalkınması, refah düzeyinin daha çok artması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Ülkemizin aydınlık yarınları için gece gündüz çalışacak, hiçbir zaman sorumluluk almaktan kaçmayacağız.Bu duygu ve düşünceler ile tüm milletimizin yeni yılını kutluyor, yeni yılın milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum. 2019’un hepimizde güzel hatıralar bırakan bir yıl olmasını diliyorum”

“YENİ YILDA HUZUR SEVGİ VE HOŞGÖRÜ EGEMEN OLSUN”

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, yeni yıl mesajında yorulmadan Türk-İslam Birliği için mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi.

Garip,  "2018 yılını acısıyla tatlısıyla bitirmiş bulunmaktayız. Yeni bir yıla girmenin mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Yeni yılda ve daha nice yıllarda büyük Türk milletinin gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan yine Türk- İslam ülküsü için mücadelemizi sürdüreceğiz. Yeni ümitler ve yeni beklentilerle girilen yeni yılda öncelikle temennim ülkemiz ve tüm dünyada huzurun, sevginin ve hoşgörünün egemen olmasıdır.  Ülkemiz üzerinde hesap yapanların hüsrana uğradığı, mutluluk, bereket ve sevinç dalgasının her vatandaşımızın hanesine yerleştiği bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 2019 yılının Türk-İslam alemine bereket, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER