Denizli Rotary ve Rotaract Kulüpleri’nde bayrak değişimi

Denizli Rotary ve Rotaract Kulüpleri, North Point Hotel’de, üyelerinin ve misafirlerinin geniş katılımlarıyla Başkanlık Devir Teslim Törenleri’ni gerçekleştirdi.

Denizli Rotary ve Rotaract Kulüpleri’nde bayrak değişimi

Denizli Rotary ve Rotaract Kulüpleri’nde bayrak değişimi yaşandı. Denizli Rotary ve Rotaract Kulüpleri North Point Hotel’de, üyelerinin ve misafirlerinin geniş katılımlarıyla Başkanlık Devir Teslim Törenleri’ni gerçekleştirdi. Törene; Rotary 2440. Bölge Guvernörü Nedim Atilla, Bölge Saymanı Mert Korur, 12. Grup Guvernör Yardımcısı Uğur Didin, Pamukkale ve Delikliçınar Rotary Kulüpleri’nin geçmiş dönem ve dönem başkanları, kulüp üyeleri ve misafirler katıldı. Törende; Denizli Rotary Kulübü’nün önceki dönem Başkanı Asil Türk görevi, Sidar Anıl Özalp’e bıraktı. Denizli Rotaract Kulübü geçmiş dönem Başkanı Hilmicem Tutulmaz da başkanlığı Ozan Manisalı’ya devretti.

“Hizmetlerimizle hayatları değiştireceğiz”

Başkanlık görevini devreden Asil Türk, kendi döneminde kulübe kazandırdığı ödül ve takdirleri sunarken yeni Başkan Sidar Anıl Özalp’e başarılarını ve desteklerini iletti. Kulübe katkıları ve hizmetleri için Türk’e teşekkürlerini sunan Başkan Özalp, “Gerek ülkemizde, gerekse dünyada yaşanan olumsuzluklar karşısında dayanışmanın önemi gün geçtikçe daha fazla anlaşılmakta, bu dayanışma ortamının sağlanması konusunda en büyük görev ve sorumluluğu üstlenen kuruluşların sivil toplum kuruluşları olduğu bir kez daha görülmektedir. Toplumsal dayanışmanın tesis edilmesi adına, ‘Kendinden Önce Topluma Hizmet’ ilkesini benimsemiş 200’den fazla ülkede 1,2 milyon üyesiyle, dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşları arasında ilk sıralarda yer alan Rotary, insanlığı kucaklamak ve topluma hizmet etmek adına var gücüyle çalışmaktadır. Bizler de Denizli Rotary Kulübü olarak yeni dönemde hizmetlerimizle hayatları değiştireceğiz” dedi.

Denizli Rotary Kulübü’ne 2, Denizli Rotaract Kulübü’ne 4 yeni üye

Gecede düzenlenen törenle birlikte, Denizli Rotary Kulübü ailesi 2 yeni üye kazanırken, Denizli Rotaract Kulübü de 4 yeni üye kazandı. Dönem pastası kesimi ardından, ‘Hizmetlerimizle Hayatları Değiştirelim’ temalı 2021–2022 döneminin herkes için sağlık ve başarı dolu geçmesi temennisi ve teşekkürlerle tören son buldu.

Denizli Rotary Kulübü’nün yeni yönetimi

Denizli Rotary Kulübü 2021-22 Dönemi Yönetim Kurulu; Başkan İnşaat Yüksek Mühendisi Sidar Anıl Özalp, Geçmiş Dönem Başkanı Avukat Asil Türk, Yönetim Sekreteri İş İnsanı Gülin Coşkun, Sayman Diş Hekimi Mustafa Özcan ve Üye Eczacı Emrah Kısmetli’den oluştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER