Denizli SMMM Odası Muhasebe Haftası’nı törenle kutladı

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası tarafından 1-7 Mart Muhasebe Haftası kutlamaları kapsamında Denizli Valiliği önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni düzenlendi. Törende konuşan Denizli SMMM Odası Başkanı Himmet Yavaş, hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleneceğini söyledi.

Denizli SMMM Odası Muhasebe Haftası’nı törenle kutladı

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası, 1-7 Mart Muhasebe Haftası kutlamaları kapsamında Denizli Valiliği önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni düzenledi.

Törene; Denizli SMMM Odası Başkanı Himmet Yavaş, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Ardından Denizli SMMM Odası Başkanı Himmet Yavaş, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Törende konuşan Başkan Yavaş; “Tüm meslektaşlarımızın haftasını kutluyorum. Mesleğimizi gönül rahatlığıyla, severek ve daha verimli yapabilmemiz için taleplerimiz var. Beyan süreleri gerçekçi bir şekilde yeniden düzenlenmelidir. Dinlenebilmek, eşlerimize, çocuklarımıza vakit ayırabilmek için mali tatilin, gerçekçi ve yaşanabilir bir şekle kavuşturulması gerekmektedir. Dördüncü dönem geçici vergi beyanı kaldırılmalıdır. Serbest Meslek Geliri Katma Değer Vergisi yönünden de tahsilat esasına bağlanmalıdır. Mesleki Sorumluluk Sigortası primleri gider yazılabilmelidir” dedi. Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

PINAR ÇANKAYA- İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211