'DENİZLİ TEKSTİL GÜNLERI SERGİSİ ANKARALILARLA BULUŞTU'

'DENİZLİ TEKSTİL GÜNLERI SERGİSİ ANKARALILARLA BULUŞTU'

Denizli’nin Tavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesine ait tekstil ve dokuma ürünlerinin yer aldığı sergi Kızılay’daki Zafer Çarşısı’nda Ankaralı vatandaşların beğenisine sunuldu.

Serginin ilk açıldığı günden bu yana tekstilci hemşehrilerini yalnız bırakmayan önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu tüm Ankaralıları sergiyi gezmeye, kaliteli Denizli tekstil ürünlerini görmeye davet etti. 

Dr. Ramazanoğlu, Denizli’nin tekstil ve dokumacılıkta kat ettiği mesafenin gözle görülür şekilde olduğunu, bunun Ülke ekonomisini güçlendirecek seviyelere ulaştığının altını çizdi.

Dr. Sema Ramazanoğlu sergiyi gezdiği esnada yaptığı açıklamada; “Üreten, ürettiklerine değer veren, çalışkan hemşehrilerim ile Ankara’da bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kızılcabölük gelirinin büyük bir bölümünü tekstilden kazanıyor. Ve herkesin bildiği gibi biz Denizliler tekstil ve dokumacılıkta epey ilerideyiz.  Bu güzel ürünleri görmek için tüm Ankaralıları buraya davet ediyorum. Esnafımıza da hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum’’ ifadelerini kullandı. Denizlili Esnaflar da Dr. Sema Ramazanoğlu’na ilk andan beri verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER