Denizli Ticaret Borsası, Başkan Subaşıoğlu’nu ağırladı

Denizli Ticaret Borsası (DTB) Meclisi, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu ağırladı.

Denizli Ticaret Borsası, Başkan Subaşıoğlu’nu ağırladı

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Ticaret Borsası’nın (DTB) Şubat ayı Meclis toplantısına katıldı.

Merkezefendi Belediyesi’nin 5 senede gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan başkan Subaşıoğlu, ilk dönemini çıraklık dönemi olarak adlandırdı.

Başkan Subaşıoğlu; “sıfırdan kurulan bir belediye olarak örnek alınan ve takdir edilen birçok çalışma gerçekleştirdik. İlimizin sosyal ve kültürel alanında kalkınmasına büyük katkı sağladık. Eğitime ve spora verdiğimiz destek ile fark yaratan bir belediye olduk. İnşallah ustalık dönemimizde de hep birlikte birçok başarılı çalışmaların altına imza atacağız” dedi. Başkan Subaşıoğlu’nu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren DTB Meclis Başkanı İbrahim Yayan, “Kendisi 2014 yılında üstlendiği görevi başarı ile devam ettirmekte, şehrimizin kültürel ve sosyal anlamda kalkınmasına büyük katkı sağlamaktadır. Tekrar aday gösterilmesi başarısının göstergesidir. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221