Denizli, Trabzon ve Rize’de acele kamulaştırma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı

Denizli, Trabzon ve Rize'de bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan kararlara göre, Serinhisar İlçesi’ne bağlı Cumhuriyet ve Kızılhisar Mahalleleri’nde bulunan bazı taşınmazlar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılacak.

Denizli, Trabzon ve Rize’de acele kamulaştırma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı

Denizli, Trabzon ve Rize'de bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Denizli'nin Serinhisar İlçesi’ne bağlı Cumhuriyet ve Kızılhisar Mahalleleri’nde bulunan bazı taşınmazlar Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılacak.

Trabzon'un Çaykara İlçesi’ne bağlı Işıklı Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bazı taşınmazların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı kapsamında Çaykara Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması gerçekleştirilecek.

Rize'nin Yağlıtaş Mahallesi ile Salarha Beldesi’ne bağlı Kokulukaya Mahallesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazların da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER