Denizli Valisi Atik korona denetimlerini sürdürüyor

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, ‘Sağlık için hepimiz için’ mottosuyla yapılan korona virüs tedbirlerine ilişkin denetimlerini sürdürüyor.

Denizli Valisi Atik korona denetimlerini sürdürüyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatlarıyla Türkiye genelinde eş zamanlı uygulanan, ‘Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla harekete geçirilen korona virüs tedbirlerine ilişkin 7’nci büyük denetim, Denizli’de de yapıldı.

Denetimler ilk olarak Ankara yolu emniyet uygulama noktasında ardından da Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde gerçekleştirildi.

Denetimlere; Vali Ali Fuat Atik’in yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Veysel Yanık ve ilgili birim müdürleri katıldı. Denetimlerde şehirlerarası yolcu otobüsleri durdurularak; yolcuların HES kodu kontrolü yapıldı ve vatandaşlara salgınla mücadelenin önemi, maske, mesafe ve hijyen kuralları hatırlatıldı. Vali Atik, yolculara el dezenfektanı, kolonya, maske ve ıslak mendilden oluşan hijyen kiti hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER