Denizli Valisi Atik'ten denetim

Denizli’de kontrollü normalleşme süreci kararının ardından İçişleri Bakanlığı’nın valiliklere gönderdiği korona virüs tedbirlerine yönelik 'Dinamik Denetim Süreci' genelgesi kapsamında Vali Ali Fuat Atik, öncülüğünde denetimler yapıldı.

Denizli Valisi Atik'ten denetim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Kontrollü Normalleşme’ süreci başladı. Kontrollü normalleşme süreci kararının ardından İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliklerine korona virüs tedbirlerine yönelik 'Dinamik Denetim Süreci' genelgesi gönderdi. Ülke genelinde başlatılan denetim, Denizli’de de başladı.

Vali Ali Fuat Atik öncülüğünde sabah saatlerinden itibaren yapılan denetime; Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve ilgili kurum müdürleri de katıldı. Vatandaşın yoğun olarak bulunduğu Bayramyeri’nde gerçekleştirilen denetimler kapsamında; esnaf ve vatandaşlar salgın riskine karşı uyarılarak maske ve mesafe kurallarına dikkat etmeleri gerektiği hatırlatıldı.

VALİ ATİK'TEN REHAVET UYARISI

Denetimler hakkında açıklama yapan Vali Atik, 1 Mart’tan sonra korona virüs vaka sayılarının düşmesi ve bu bağlamda iller kapsamındaki normalleşmenin ardından rehavete kapılmadan,  kurallara uyarak tedbirleri elden bırakılmaması gerektiğini belirtti. Kentte vatandaşların bilinçli olduğunu bildiren Vali Atik, bu virüsü en kısa zamanda yeneceğimizi belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211