DENİZLİ VALİSİ HASAN KARAHAN ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULUNU ZİYARET ETTİ

DENİZLİ VALİSİ HASAN KARAHAN ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULUNU ZİYARET ETTİ

Denizli Valisi Hasan KARAHAN, eğitim öğretim faaliyetlerimizi gözlemlemek, öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet etmek amacıyla ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulunu ziyaret etti.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulunun, anasınıflarından liseye kadar tüm birimlerini ziyaret eden Vali Hasan KARAHAN, dersliklerin yanı sıra sanat atölyeleri, satranç salonu gibi birimlerini de gördü.

Öğrencilerimizle, müzik atölyesinde enstrüman çalıp dersliklerde konuşan Vali Hasan KARAHAN, ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulunun başarıları, sanat ve spor faaliyetleri, projeleri, sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında bilgi edindi. Gençlerle, nasıl bir kent düşledikleri ve Denizli hakkında konuştu.

Bir toplumun gelişmesinde eğitim öğretimin önemli bir yeri olduğunu, ülkemizin uluslararası alanda daha iyi temsil edilmesinin nitelikli insan yetiştirilmesiyle mümkün olacağını vurgulayan Vali Hasan KARAHAN, ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının eğitime yön veren başarılı okullardan olduğunu ifade ederek çalışmalarından dolayı ODTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211