'DENİZLİ YANIYOR'

'DENİZLİ YANIYOR'

MEVSİM NORMALLERİ AÇISINDAN SON 40 YILIN EN SICAK GÜNLERİNİ YAŞAYAN DENİZLİ’DE CUMARTESİ GÜNÜ CANKURTARAN’DA; SAMAN YÜKLÜ KAMYONUN ALEV ALEV YANMASI İLE BAŞLAYAN “SICAK OLAYLAR SİLSİLESİ”, PAZARTESİ GÜNÜ DENİZLİ OSB’DE ÇIKAN FABRİKA YANGININDA BİR İŞYERİNİN KÜL OLMASI İLE DEVAM ETTİ..

DENİZLİ 3 GÜNDÜR YANIYOR
PAZARTESİ AKŞAM SAATLERİNDE İSE SARAYKÖY’DE BAŞLAYAN BÜYÜK ORMAN YANGININDA AŞAĞI YUKARI 100 HEKTARLIK ORMANLIK ALAN ALEVLERE TESLİM OLDU.. BU ARADA 4 TEMMUZ SAAT; 01.05 SIRALARINDA BU KEZ SARAYKÖY GİRİŞİNDE ORMAN YANGININA MÜDAHALE İÇİN GÖNDERİLEN İŞ VE İTFAİYE ARACI YÜKLÜ TIR İLE LPG YÜKLÜ BİR KAMYON ÇARPIŞTI..

LPG KAMYONU ÖNCE TUTUŞTU VE ARDINDAN YANMAYA BAŞLADI. TUTUŞAN KAMYONDA ÜST ÜSTE PATLAMALAR YAŞANDI VE OLAY YERİ ALEV TOPUNA DÖNDÜ. PATLAMALARLA ADETA SARAYKÖY AYDINLANDI.. BU ARADA ARAÇLARIN ÇEVRESİNDE BULUNAN ÖZEL VE RESMİ ARAÇLAR PATLAMANIN ŞİDDETİ İLE ETRAFA SAVRULDU..

ÖLEN SAYISI 5 OLDU
FECİ OLAYDA 2 İTFAİYE ERİ ŞEHİT OLURKEN, 1 SÜRÜCÜ İLE GURBETÇİ PLAKALI ÖZEL OTOMOBİLDE BULUNDUĞU BİLDİRİLEN 2 VE 4 YAŞLARINDAKİ 2 ÇOCUK OLMAK ÜZERE TOPLAM 5 KİŞİ ÖLDÜ.. PATLAMADA BAŞKA ÖLEN VEYA YARALANAN OLUP OLMADIĞI HALEN ARAŞTIRILIYOR.. MENDERES NEHRİ SULAMA KANALLARI İLE TARLALARDA İSE ARAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR. BU ARADA DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN SARAYKÖY’DE BULUNUYOR VE DAKİKA DAKİKA BAKAN ZEYBEKCİ İLE ANKARA’YI YANGIN VE KORKUNÇ KAZA İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRİYOR.. FACİA 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221