Denizli'ye kar geliyor!

Meteoroloji'nin açıkladığı hava durumu raporuna göre, Denizli'de hava sıcaklıklarında sert düşüş yaşanırken pazartesi günü ise kar yağışının etkisini göstereceği tahmin ediliyor. Pazar günü ise karla karışık yağmur bekleniyor. Vatandaşlar dikkatli olmaları konusunda uyarıldı.

Denizli'ye kar geliyor!

Denizli’ye pazartesi günü kar geliyor. Kentte soğuk ve karlı hava etkili olmaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü rapora göre, Denizli’de kar etkisini göstermeye devam edecek. Perşembe günü Denizli merkezde hafif yağmur olacak. İlçelerde ise yer yer karla karışık yağmur bekleniyor.

Hava sıcaklığı ise en düşük 4 derece, en yüksek 6 derece olacak. Cuma ve Cumartesi günü çok bulutlu hava bekleniyor. Hava sıcaklıkları en düşük 1 derece, en yüksek 7 derece olacak.

PAZARTESİ GÜNÜ KAR GELİYOR

Pazar günü Denizli şehir merkezinde karla karışık yağmur bekleniyor. Ayrıca Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, ve Tavas’ta olmak üzere tüm ilçelerde hafif kar yağışı bekleniyor. Pazartesi günü Denizli kent merkezi ve genelinde kar yağışı etkili olacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER