DENİZLİ YÖNETİM 5’İNCİ YAŞINI KUTLADI

Denizli’de 5 yıldır profesyonel apartman ve site yöneticiliği yapan İnşaat Mühendisi Nuray Pakatçı’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Denizli Yönetim, 5’inci yılını kutluyor.

DENİZLİ YÖNETİM 5’İNCİ YAŞINI KUTLADI

Denizli’de 5 yıldır profesyonel apartman ve site yöneticiliği yapan Nuray Pakatçı’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı Denizli Yönetim, 5’inci yılını kutladı. Denizli Yönetim 5’inci yılının sonunda Denizli Özel TEKDEN Hastanesi’yle de protokol imzalayarak, apartman ve sitelerde yaşayanlara sağlık hizmeti almaları karşılığında yüzde 10 indirim yapılacağı açıklandı. Denizli Yönetim, kuruluş yıl dönümünü Vista Royal Boutigue Otel’de gerçekleşen toplantı ile kutladı. Kahvaltılı kutlama toplantısına, Özel Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, Denizli Özel Tekden Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Yusuf Polat, Denizli Yönetim Başkanı Nuray Pakatçı, Denizli Yönetim çalışanları, apartman ve site yöneticileri katıldı.

9 BİN KİŞİYE ULAŞTILAR

Denizli Yönetim Başkanı Nuray Pakatçı, “5’inci yılını kutladığımız bu günde 5 yıl içerisinde Denizli Yönetim olarak neler yaptığımızdan kısaca bahsetmek istiyorum. 38 tane siteyi 46 tane apartmanı 8 tane iş merkezini 4 tane apartın yöneticiliğini yaptık. Toplamda 9 binlere ulaşan bireylerin sorunlarına çözümler getirmeye çalıştık. Bunların tamamını yaparken çıkış noktamız her zaman sevgi tohumları ekmek oldu” dedi.

“DENİZLİ YÖNETİM BAYİLİKLER VERECEKTİR”

Denizli’nin en büyük eksiklerinden bir tanesinin yönetilebilmek olduğunu hissettikten sonra apartman ve site yöneticiliği konusuna yöneldiklerini söyleyen Pakatçı, “Denizli’nin yönetilmeye ihtiyacı var. Biz bu eksiği gidermek için çalışıyoruz. İnsan ilişkilerini geliştirme hat safhasında şunu gördük ki Türk milletinin gelenekselleştirdiği bazı noktalar kaybolmuş, komşuluk ilişkileri azalmış. Bunlarla ilgili projeler geliştirdik. Aşure günleri yaptık, Bahara Merhaba şenlikleri yaptık, 29 Ekim- 30 Ağustos bayram kutlamaları yaptık. Apartman ve site yöneticilerine İş Güvenliği eğitimleri verdik. Diğer yönetimlerden çok daha farklı yönlerimiz var. Biz daha çok insana dokunmak için çabaladık ve bunu da başardık. Denizli Yönetim artık içlere bayilikler verecektir. Ama sloganımız önce insandır. Bayilik almak isteyen arkadaşlarımız eğitimden geçecektir” diye konuştu.

“TÜRKİYE’DE BİR İLK”

Pakatçı, yaptığı sunumda şu görüşlere yer verdi: “Türkiye’de bir ilk olarak bazı firmalarla anlaştık. Denizli Özel Tekden Hastanesiyle protokol imzalayarak apartman ve site sakinlerine yüzde 10’luk indirim imkanı sunduk. Tavacı Recep, Alp Marketler, Furkan elektrik ve Vista Royal Boutigue Otel’le anlaşma sağlayarak müşterilerimize indirim imkanı sunduk. 5 yaşında ve 5 firmayla bir araya gelerek apartman ve site sakinlerimize daha iyi hizmetler sunmak için çalışıyoruz” dedi.

DENİZLİ YÖNETİM, DENİZLİ ÖZEL TEKDEN HASTANESİ’YLE PROTOKOL İMZALADI

Denizli Yönetim Başkanı Nuray Pakatçı, Denizli Özel Tekden Hastanesi’yle işbirliği protokolünü imzalandı. Denizli Özel Tekden Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Yusuf Polat, “Tekden Hastanesi olarak 16 yıldır Denizli’de sağlık hizmeti veriyoruz. Öncelikli olarak hedefimiz sağlık için her şey, her şey için sağlıktır. Nuray Pakatçı Hanım bizden bir istekte bulundu. Biz de seve seve kabul ettik. Nuray Pakatçı Hanım’ın verdiği hizmetler oldukça üst düzey hizmetler, fakat görünmeyen hizmetler. Apartmanlarda eski komşuluk ilişkilerinin tekrardan canlanmasına vesile oluyorlar. Özel Denizli Tekden Hastanesi’yle yapılan protokol sonrası apartman ve site sakinleri hastanemizden yüzde 10 indirimli faydalanacaklardır. Ben her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz her konuda yardımcı olmaya hazırız” dedi.

MUHAMMET KARAÇAY- DOĞAN AKŞİT​​​​​​​

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211