DENİZLİ’DE 08.08.2018’DE 80 NİKAH KIYILDI

Evlendirme daireleri doldu taştı. Denizlili çiftler, evlilik tarihlerinin akılda kalıcı olması ve daha kolay hatırlanır olması için '8' rakamının yan yana geldiği 08.08.2018 tarihini tercih etti. Denizli’de yaklaşık 80 çift bu özel tarihte dünya evine girdi.

DENİZLİ’DE 08.08.2018’DE 80 NİKAH KIYILDI

En unutulmaz tarih ve anlarımızdan olan nikah törenleri, önemli bir yere sahip. Dolayısıyla evlenecek çiftler genellikle nikah için özel ve akılda kalıcı tarihleri tercih ediyorlar. Bu sene çiftler ‘8’ rakamının yan yana geldiği 08.08.2018 tarihi için aylar öncesinden Denizli’deki 3 nikah salonuna başvuruda bulunmuştu. Denizli genelinde yaklaşık 80 çift bu özel tarihte, mutluluğa ‘evet’ dedi ve nikah törenlerini gerçekleştirdi.

ÇİFTE SEVİNÇ YAŞADILAR

Günün anlamına bir anlam daha ekleyen Hatice ve Yunus Çakır çifti, aynı zamanda Gelin Hatice Çakır’ın doğum günü olması nedeniyle çifte mutluluk yaşadı. Damat Yunus Çakır, “Bugünün anlam ve önemi benim için çok büyük. Bugün eşimin de doğum günü ve çifte sevinç yaşadık. Böyle güzel bir günü tercih ettik. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

“ÇOK ÖNCEDEN PLANLAMIŞTIK”

Bu özel günde nikah mutluluğu yaşayan bir diğer çift ise Sururi ve Ayşe Ekiz çiftiydi. Heyecanlarını gizleyemeyen Damat Sururi Ekiz, “ Bugün özel bir gün ve tarihti. Kaçırmak istemedik. Çok önceden planlamıştık. Allah bize nasip etti. Çok mutluyuz” dedi. Gelin Ayşe Ekiz ise “Çok heyecanlıyım. Ortak karar verdik, özel bir gün olduğundan dolayı değerlendirmek istedik.”

SERDAR KİRİŞ – İBRAHİM ALAYONT  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER