DENİZLİ'DE 15 TARIM İŞÇİSİ ÖĞLE YEMEĞİNDE ZEHİRLENDİ

DENİZLİ'DE 15 TARIM İŞÇİSİ ÖĞLE YEMEĞİNDE ZEHİRLENDİ

Denizli’nin Çal İlçesi’nde kekik hasadı yapan 15 tarım işçisi, öğle saatlerinde yedikleri yemekten zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Olay Denizli’nin Çal İlçesi’ne bağlı Karakaya Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, mahalledeki tarlada kekik hasadı yapan 15 tarım işçisi, öğle yemeğinin ardından rahatsızlandı. İşçiler, keçi peyniri ve su içtikten bir saat sonra kusma ve mide bulantısı şikayeti nedeniyle ambulanslarla Çal Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan işçilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, keçi peyniri ve sudan incelenmek üzere numune alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Denizli’nin Çal İlçesi’nde kekik hasadı yapan 15 tarım işçisi, öğle saatlerinde yedikleri yemekten zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Olay Denizli’nin Çal İlçesi’ne bağlı Karakaya Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, mahalledeki tarlada kekik hasadı yapan 15 tarım işçisi, öğle yemeğinin ardından rahatsızlandı. İşçiler, keçi peyniri ve su içtikten bir saat sonra kusma ve mide bulantısı şikayeti nedeniyle ambulanslarla Çal Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan işçilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, keçi peyniri ve sudan incelenmek üzere numune alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER