Denizli’de 5 bin Muğlalı yaşıyor

DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan’ı ziyaret eden Denizli Muğlalılar Dernek Başkanı Cem Süllen; “Denizli’de 5 bin Muğlalı yaşıyor. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre bu rakam daha da fazla” dedi.

DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan, hemşehrilerini ağırladı. Denizli Muğlalılar Dernek Başkanı Cem Süllen ile derneğin yönetim kurulu üyeleri; Sadi Öztekin, Recep Demirci, Yüksel Öztürk ve Namık Turan Kaytan’ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cem Kaytan, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Muğlalı olarak Denizli’de görev yapmış olmak ayrıca bir gurur. Burada sizleri ağırladığım için mutluyum. Derneğe teşekkür ediyorum. Sizlerin de desteğiyle bu görevi en iyi şekilde yapacağım” dedi.

"GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞINIZA EMİNİM"

Denizli’de yaklaşık 5 bin Muğlalı’nın yaşadığını ve Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre bu rakamın daha da fazla olduğunu söyleyen Denizli Muğlalılar Dernek Başkanı Cem Süllen; “Sizleri Denizli’de görmekten son derece mutlu olduk. Çalışmalarınızda sizlerle birlikte yol almak istiyoruz. Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Güzel işler başaracağınıza eminim. Biz dernek olarak sizlerin yanınızdayız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER