Denizli'de 8 ilçeye seferler durdu!

Denizli’de toplu ulaşımın yasaklandığı Acıpayam, Tavas, Kale, Beyağaç, Çameli, Çardak ve Bozkurt’un ardından 8. ilçe Honaz oldu. Serinhisar da ise Yatağan Mahallesi Kooperatifi seferlerini durdurdu.

Denizli'de 8 ilçeye seferler durdu!

Türkiye’de şimdiye kadar 214 can alan korona virüsle mücadele kapsamında toplu ulaşımda önlemler alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda Denizli’de ilçelerden il merkezine yolcu taşımacılığı yapan firmalar seferlerine ara vermeye devam ediyor.

ilk etapta Acıpayam’da başlayan seferleri durdurma kararına bu ilçenin ardından Tavas, Beyağaç ve Çameli de dahil oldu.

Bu iki ilçenin ardından 1 Nisan itibariyle seferlerine ara veren ilçelere 2 yenisi eklendi. Önce Bozkurt ardından da Çardak seferlerine ara verme kararı aldı.

Tüm bu ilçelerin yanında bir de mahalle arabası seferlerine ara verdi. Serinhisar’ın Yatağan Mahallesinde faaliyet gösteren taşıma Kooperatifi de seferlerini 1 Nisan itibariyle Acıpayam, Tavas, Beyağaç, Kale, Çameli, Çardak ve Bozkurt’un ardından toplu ulaşımın yasaklandığı sekizinci ilçe Honaz oldu. İlçede 6 Nisan’dan itibaren toplu ulaşım araçları seferlerini durduracak.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 16:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
bekir kaya
bekir kaya - 12 ay Önce

acıpayam ve yatağandan denizliye yolcu taşımacılığı yapan firmalar seferlerine ara veriyor.yanıbaşındaki serinhisar yolcu taşımacılığı devam diyor. serinhisarda corona virüs ortaya çıkarsa sorumlusu kim olacak.düşünen yok

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221