Denizli’de Aile İftarı’na Cumhurbaşkanı Erdoğan video konferans ile bağlandı

81 ilde eş zamanlı düzenlenen Aile İftarı programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı yayınla İstanbul Fuar Merkezi'nden katıldı. Yapılan programa Denizli’de yüzlerce kişi katılım sağladı.

Denizli’de Aile İftarı’na Cumhurbaşkanı Erdoğan video konferans ile bağlandı

81 ilde eş zamanlı düzenlenen Aile İftarı programına Denizli’den de katılım yoğun oldu. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan video konferans yoluyla bağlandı. Yoğun katılımın sağlandığı programda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da canlı yayınla katılarak kendileriyle birlikte olan dava ve yol arkadaşlarını en kalbi duygularıyla, muhabbetle selamlayarak başladı.

Ev sahipliğini Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ün yaptığı iftar programına MYK üyesi Ak Parti Grup Başkanvekili Denizli Milletvekili Cahit Özkan, MKYK üyesi Nurcan Dalbudak, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin , Ahmet Yıldız, Nilgün Öķ , Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ,Ak Parti Denizli İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, İlçe Başkanları İlçe Belediye Başkanları ve önceki dönemde görev yapan AK Parti Başkanları katıldı.

AYNI ZAMANDA 81 İLDE TÜM TEŞKİLAT İLE BAYRAMLAŞTILAR!

Aile iftarında ezan öncesi bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partilileri selamlayarak 2023 hedeflerini anlattı. Başkan Erdoğan konuşmasında Ak Parti’nin bu zamana kadar verdiği hizmetleri ve vereceği hizmetlerden bahsetti. AK Parti teşkilatının ve Türk milletinin Ramazan Bayramı'nı tebrik eden Erdoğan, Allah'tan kendilerine gelecek yıllarda da hep birlikte sağlıkla, huzurla, esenlikle ramazan-ı şerife ve bayrama ulaşmayı nasip etmesini diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programın aynı zamanda tüm teşkilatlarla bayramlaşmalarına da vesile olduğunu belirterek "Salgının gölgesinde ve burukluğu içinde geçen iki yılın ardından hamdolsun bu yıl camilerin dolduğu, gönüllerin şenlendiği, kalplerin mutmain olduğu bir ramazan yaşadık. Dayanışmanın, yardımlaşmanın, kucaklaşmanın, kardeşliğin bereketi içinde geçen bu yılki ramazan ayını teşkilatlarımızın da çok iyi değerlendirdiğini görmekten memnuniyet duyuyorum. Ülkemizin tüm illerinde, ilçelerinde, mahallelere, sokaklara, hanelere dağılan teşkilat mensuplarımıza, iftardan sahura kadar süren gayretli çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.

ERDOĞAN “ HEDEFİMİZE ULAŞMADAN DURUP DİNLENMEYECEĞİZ”

Genel merkez kurullarından başlayarak tüm teşkilatların dahil olduğu bu faaliyetler sırasında, salgın döneminde arzu ettikleri yakınlığı kuramadıkları milletin de kendilerini özlediğini gördüklerini aktaran Erdoğan, "Ramazan ayı milletimizle hasret giderdiğimiz, yüreklerin pasını sildiğimiz, karşılıklı muhabbetle meram dinlediğimiz ve meram anlattığımız, umutları canlandırdığımız bereketli bir dönem oldu. İnşallah bu ivmeyi kesintisiz bir şekilde devam ettirerek, Cumhur İttifakı olarak 2023 Haziran'ında hedefimize ulaşana kadar durup dinlenmeden çalışacağız. Hep söylediğim gibi AK Parti'yi milletimiz kurmuştur. AK Parti'nin sahibi de istikamet belirleyicisi de milletimizdir” şeklinde konuştu.

"BU OYUNU SON 20 YILDA DEFALARCA NASIL BOZDUYSAK 2023'TE BİR KEZ DAHA BOZACAĞIZ"

Hem teşkilat mensuplarına hem de vatandaşlara bir çağrıda bulunmak istediğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu "Biliyorsunuz, geçmişte defalarca vaktini ve enerjisini heba ettirerek Türkiye'nin hak ettiği siyasi ve ekonomik güce ulaşmasını engellediler. Yaşadığımız her askeri darbenin, her vesayet tuzağının, her siyasi istikrarsızlığın, her ekonomik krizin gerisinde bu oyunun izlerini görebilirsiniz. Rahmetli Menderes'in bu ülkeye hangi hizmetleri yaptığını, sonra da hangi ithamlarla darağacına gönderildiğini hatırlayın. Rahmetli Erbakan'ın, rahmetli Türkeş'in verdikleri mücadeleyi ve onların hayatları boyunca nelere maruz kaldığını hatırlayın. Rahmetli Özal'ın çağ atlattığı Türkiye'de, hangi hezeyanların, hangi iftiraların yükünü omuzlamak zorunda kaldığını hatırlayın. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığımızı koyduğumuz günden başlayarak, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı vazifelerimiz boyunca bizim neler yaşadığımızı hatırlayın. Ve evet, halef selef sayılabileceğimiz Kadir Topbaş kardeşimizi, onun yine İstanbul'a ne gibi hizmetler verdiğini hatırlayın. Şimdi benzer bir oyun, içeride ne kadar kifayetsiz muhteris varsa hepsi bir araya toplanarak onlar üzerinden tekrar sergilenmek isteniyor. Biz de diyoruz ki bu oyunu son 20 yılda defalarca nasıl bozduysak inşallah 2023'te bir kez daha bozacağız." Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı'nı kutlayarak sözlerini sonlandırdı.

BAŞKAN GÜNGÖR “BİZ BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Kuruluşundan bugüne AK Parti’ye emek vermiş tüm partilileri kapsayan iftar programında Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör ‘Davamız bir, yolumuz bir, gönüller bir. Biz birlikte büyük bir aileyiz’ mesajını verdi. Başkan Güngör Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yoluyla bağlanmasına ise “Ak Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans ile onurlandırdığı Aile İftarımızda Ak Parti Denizli Teşkilatımızla birlikte iftar heyecanını beraber yaşadık. Allah Birliğimizi Beraberliğimizi ve Kardeşliğimizi daim etsin” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜNGÖR “TÜM TEŞKİLATIN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ardından programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör “Her biri birbirinden kıymetli teşkilat mensuplarımız iftarımıza hoş geldiniz. 2001 yılında kurulan partimiz 2002 seçimleri ile birlikte her kesimden vatandaşımızın hizmetine başlamıştır. 20 yıldır devam eden hizmetler kapsamında Ak Parti’nin ulaşamadığı bir ev, dokunmadığı kimse kalmamıştır. Bugüne kadar partimize hizmeti geçen bütün AK Partili kardeşlerimi Allah'ın selamı ile selamlıyorum. Gerçekten güzel bir organizasyonla iftarda bir araya geldik. Tüm teşkilatımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Allah kabul etsin. Önümüz 2023” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER