Denizli'de baklavanın adresi!

Değirmencioğlu Baklavaları 13. Şubesi Denizli’de düzenlenen törenle hizmete açıldı. Adalet Mahallesi’nde hizmete açılan şube iş, siyaset ve basın dünyasını bir araya getirdi.

Değirmencioğlu Baklavaları’nın 13’üncü şubesini Yeni Medya Yayıncıları Derneği (YENİMEDYADER) Başkan Yardımcısı Tahir Aygün tarafından Adalet Mahallesi’nde hizmete açıldı.

Tahir Aygün’ün eşi Arzu Aygün’ün koordinatörlüğünde sade bir törenle hizmete açılan Değirmencioğlu Baklavaları; iş, siyaset ve basın dünyasını bir araya getirdi.

Gönüllü Teşekkürler Derneği Dönem Sözcüsü Erdal Otçu’nun duaları eşliğinde gerçekleşen törene Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan, Fatih Coşkun, Denizli'de, Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD) Başkanı Mahmut Catlık, Değirmencioğlu Baklavaları Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Özdemir, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce ve davetliler katıldı.

Kurdele kesim töreninin adından misafirlere dükkanını gezdiren Arzu ve Tahir Aygün, açılış törenine katılan herkese teşekkür etti. Değirmencioğlu Baklavaları’nın 12’nci şubesi, yine Aygün ailesi tarafından Fatih Mahallesi’nde açılmıştı. Açılışa katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hayırlı olsun dileklerini sundu ve Aygün ailesinin ilk müşterisi oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221