Denizli’de ‘Büyük Zafer’in 97’nci yılı kutlandı

Tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de 30 Ağustos Zafer Bayramı, büyük coşkuyla kutlandı. Törende Tankçı Uzman Çavuş Oğuzhan Eğilmez’in seslendirdiği ‘Büyük Taarruz’ adlı şiir, katılımcıların duygulanmasına neden oldu.

Denizli’de ‘Büyük Zafer’in 97’nci yılı kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de coşkuyla kutlandı. Törene; Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Milletvekilleri; Şahin Tin, Nilgün Ök, Gülizar Biçer Karaca, Teoman Sancar, Yasin Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, kurum ve kuruluş müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Valilik önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile devam etti. Ardından Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli protokolünü makamında ağırlayarak, bayramlarını kutladı.

Tebrikat töreninin ardından Maliye Yüzbaşı Özgür Öcal, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Törende Tankçı Uzman Çavuş Oğuzhan Eğilmez’in seslendirdiği ‘Büyük Taarruz’ adlı şiir, katılımcıların duygulanmasına neden oldu. Törenin devamında halk oyunları ve beraberinde pek çok etkinlik düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER