Denizli’de değişim bu Studio’da başlıyor!

‘Değişim İçeride Başlar’ sloganıyla Haziran ayında kapılarını Denizlililere açan Inside Training Studio; alışıla gelmişin dışında verdiği hizmetle fark yaratıyor. Kişiye özel bire bir antrenman sistemiyle çalışan spor merkezi üyelerine aile ortamı sağlamakla kalmazken, özel diyetisyen, fizyoterapist ve hocalarla kısa sürede sonuca ulaştırıyor.

Inside Training Studio; ‘Değişim İçeride Başlar’ sloganıyla çıktığı yolda Denizli’deki spor salonlarının aksine verdiği hizmetle fark yaratıyor. Özel diyetiysen, fizyoterapist ve hocalarla çalışma fırsatı bulan üyeler uluslararası standartlarda eğitimlerden geçiyor ve kısa sürede forma giriyor. Kişiye özel olduğunu hissettiren ve Denizli’de tek olan ‘Inside Training Studio’ değişime vurgu yaparak yepyeni yüzler ortaya çıkarıyor.

PLAN, PROGRAM VE EĞLENCELİ EGZERSİZ!

Denizli’de henüz fazla bilinmeyen ‘personel training sistemi’ ile sporcular kendisini özel hissediyor. Birebir olarak profesyonel eğitmen desteğiyle bireylere özel uygulanan egzersiz programlarında; ‘Sporcunun sağlık durumu, yaşam şekli ve alışkanlıkları, psikolojik dengesi (mutlu/mutsuz/endişeli/heyecanlı/vs…) gibi ayrıntıları dikkate alarak egzersiz programı şekillendiriliyor ve baştan sona kadar olan her ayrıntı bireye özel dosya içerisinde saklanıyor. Monoton bir spor salonu egzersizinin gerçekleştirilmediği programda, planlı, programlı ve eğlenceli bir egzersiz desteği sağlanıyor. Antrenman esnasında birebir müdahale gerçekleşebileceği için oluşabilecek sorunların en kısa sürede önüne geçiliyor.

“ÜYE KENDİSİNİ EVİNDE HİSSEDİYOR”

Kişiye özel çalıştıklarını ifade eden Inside Training Studio’nun sahibi Latif Acar, “ Tamamen ‘personel training sistemi ile çalışıyoruz. Bizim insanımız bu kelimeye yabancı ancak eskiye nazaran daha bilinçli… Kişiye özel ve birebir yapılan bir antrenman sisteminden bahsediyoruz. Bizim burada amaçladığımız üyenin ya da hocanın söylediği gibi değil, programa göre bir sistem uyguluyoruz. Üyelere beslenme programı diyetisyenlerimiz dahilinde yapılıyor. Sakatlanma riskine karşılıkta fizyoterapistimiz var. Böyle durumlarda hemen hocalarımız devreye giriyor. Bizlerde spor hocaları olarak Studio’da işin fonksiyonel kısmına bakıyoruz. Burada kişinin kendini özel hissettiği bir ortam yaratıyoruz. Açıkçası üye kendisini evinde gibi hissediyor. Çünkü insanlar günlük hayatlarında büyük stres altında” dedi.

“SAKATLIK RİSKLERİNİ EN AZA İNDİRİYORUZ”

‘Değişim İçeride Başlar’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Acar, “Geri dönüşler şu an için çok iyi. İnsanlar normal bir fitness salonuna gittiklerinde sıradan normal bir programı kendi başlarına yapmaya çalışıyorlar. Burada ise durum tamamen farklı… Özel birebir çalışmalar ve programlar dahilinde çalışma yapıyoruz. Teknik ve taktiklerle sakatlanma risklerini en aza indiriyoruz. Kısa sürede de sonuçlar alınca, bir tercih noktası haline geliyoruz. Artık sporseverler eskiye nazaran daha bilinçli, bu konuları araştırıyorlar” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211