Denizli’de, Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı

PKK terör örgütü yandaşları tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun 4’üncü ölüm yıldönümü nedeniyle Denizli Ülkü Ocakları tarafından Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) anma etkinliği düzenledi.

Denizli’de, Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı

Denizli Ülkü Ocakları, dört yıl önce PKK terör örgütü yandaşları tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ölüm yıldönümü nedeniyle anma etkinliği düzenledi. Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) yapılan etkinliğe; Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu’nun yanı sıra, PAÜ Genel Sekreteri Prof. Mehmet Ali Sarı, Türkiye Kamu Sen Denizli İl Temsilcisi Rayif Kurşunoğlu, Pamukkale Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Han, Merkezefendi Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Karakurt, TÜRKAV Başkanı Ahmet Aykol, Kamu Sen’e bağlı sendikaların başkanları, PAÜ Öğretim Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim okunması, lokma hayrı ve Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına fidan dikiminin ardından etkinlik, PAÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun fotoğraflarından oluşan sergi açılışı gerçekleştirildi. Anma etkinliğinde konuşan Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, "Bizler bugün rahmetli şehidimizin sene-i devriyesinde şehidimizi anmak, emanetinin emin ellerde olduğunu bir kez daha vurgulamak adına anma etkinliği düzenledik. Herkes bilmelidir ki; ülkücü hareket dünden bugüne Türk milleti, Türk devleti adına her türlü bedeli şereflerin en büyüğü saymış ve ödemek için her zaman en önde koşmuştur. Ülkücü hareket dün de, bugün de bu meydanlarda şehit olmaya hazırdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221