DENİZLİ'DE 'GELECEĞİNİ TÜKETME PROJESİ SERGİSİ' AÇILDI

DENİZLİ'DE 'GELECEĞİNİ TÜKETME PROJESİ SERGİSİ' AÇILDI

Öğrenci ve velilere çevre bilincinin aşılanması amacıyla hazırlanan ‘Geleceğini Tüketme Projesi Sergisi’nin açılışı Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu’nda yapıldı.

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu’nda öğrenci ve velilere çevre bilincinin aşılanması amacıyla hazırlanan ‘Geleceğini Tüketme Projesi Sergisi’nin açılışı yapıldı. Açılış törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Maarif Müfettişleri Başkanı Erol Al, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları Hüseyin Başgün ve Mustafa Özevcimen, Okul Müdürü Emine Hamal, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende konuşan İl Mili Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Geleceğimiz olan nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek adına eğitimin her alanındaki yapılan faaliyetler büyük önem arz etmektedir. Projede emeği geçen başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. Yapılan tüm bu projeler çocuklarımızda kalıcı alışkanlık haline dönüşürse ne mutlu bizlere. Denizli eğitim ve öğretim alanında ki başarılarını her geçen gün hızlı bir şekilde artırmaktadır” dedi. Serginin ana temasını; ‘Bugünden Yarının Hazırlıklarını Düşünmeyenler Gelecekte Yapraklarını Dökmüş Ağaç Gibi Kalır’ oluşturdu.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER