Denizli'de o ilçeye seferler başlıyor!

Korona virüs tedbirleri kapsamında kontak kapatan Acıpayam ve Kelekçi Kooperatifleri, 11 Mayıs Pazartesi Günü yeniden seferlerine başlıyor.

Denizli'de o ilçeye seferler başlıyor!

Denizli’nin Acıpayam İlçesi’nde hizmet veren Acıpayam ve Kelekçi Kooperatifleri, Çin’de ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile mücadele kapsamında 2 Nisan’da seferlerini durdurma kararı almıştı. Yaklaşık 40 günün ardından Acıpayam’da seferler yeniden başlayacak.

Konya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Acıpayam Kooperatifi Bakanı Yılmaz Gürsoy, “Sevgili yolcularımız 11 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Acıpayam Koop. ailesi olarak sizleri işinize, sevdiklerinize hijyenik koşullarla ulaştırmaya devam edeceğiz. Hareket saatlerimiz; sabah ilk araba Acıpayam ve Denizli den 6.30’da başlamaktadır. Aksam son araba Acıpayam’dan 19.00’da, Denizli’den 20.15’tedir. Araçlarımız, yarım saatte bir hareket etmektedir. Sizden ricamız sizin ve çevremizdeki insanlar için araçlara maskesiz binilmemesi ve tek oturulmasıdır. İyi yolculuklar dileriz” dedi. Öte yandan ilçede ulaşım hizmeti veren Kelekçi Kooperatifi’nden yapılan açıklamada ise; Kelekçi’den sabah ilk aracın saat 06.00, son aracın ise 18.00’de hareket edeceği duyuruldu. Acıpayam’dan sabah ilk aracın 6.45 ve son aracın ise 18.45’te olduğu açıklandı. Denizli’den sabah ilk aracın 06.45, son araç 19.15 hareket edeceğini bildirilen Kelekçi Kooperatifi de araçlarının her yarım saatte bir hareket edeceğini duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER