Denizli’de Otofest rüzgarı

Denizli Otomobil Sporları Derneği tarafından organize edilen Otomobil Festivali, Merkezefendi Belediyesi’nin desteğiyle Merkezefendi Kültür Merkezi otoparkında yapıldı.

Denizli’de Otofest rüzgarı

Denizli’de Otofest rüzgarı esti. Denizli Otomobil Sporları Derneği (DOSDER) tarafından organize edilen Otomobil Festivali, Merkezefendi Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirildi. Merkezefendi Kültür Merkezi otoparkında yapılan festivale; DOSDER Başkanı Fatih Bayhan’ın yanı sıra Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile vatandaşlar katıldı.

Otomobil tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği festivalde konuşan Dernek Başkanı Fatih Bayhan; “Denizli Otomobil Festivali’nin ikincisini yapıyoruz. Çok kalabalık var. Bu defa sahnemiz çok dolu. Bir iddiamız vardı. ‘Türkiye’nin en kalabalık yeri, en kalabalık insanlar’ demiştik. Bunu başardık. Gelen herkese teşekkür ediyorum. Denizli’de hep daha büyüğe gidiyoruz. İnşallah bir dahaki sene alanlar yetmeyecek. Belediye başkanlarımızdan alan istiyoruz. Şu anda 2 binden fazla araç var. Yaklaşık 33 ilden katılımcı var. Çok emek verdik. Bundan sonra katlaya katlaya gideceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER