DENİZLİ'DE UÇAĞI PİSTTEN GERİ DÖNDÜREN OLAY...

DENİZLİ'DE UÇAĞI PİSTTEN GERİ DÖNDÜREN OLAY...

Denizli – İstanbul uçağı tam havalanacakken pistten aprona geri döndü. Bir kadın fenalaştığı için uçaktan indi ama yolcuların kafası karıştı. Çünkü kabin görevlileri üst bagajları tek tek kontrol etti.

Acipayamgazetesi.com’a bilgi veren ve fotoğraf gönderen bir yolcudan edinilen bilgilere göre, bugün saat 19.40’ta Denizli Çardak Havaalanından İstanbul’a gitmek üzere harekete geçen TK-2579 sfer sayılı uçak, havalanmak üzere pistte ilerlerken ön sıralarda oturan 25 yaşlarındaki bir kadının “Benim uçuş korkum var inmek istiyorum” diye ısrar etmesi üzerine uçak içerisinde bir hareketlilik ve heyecan yaşandı.

Bunun üzerine uçak pistten aprona geri döndü. Kadın yolcu uçaktan indirilirken, koltuk üstü bagajlar kabin görevlileri tarafından tek tek kontrol edildi. Uçak, 90 dakikalık bir rötarın ardından tekrar havalandı.

O sırada uçakta bulunan yolcu Akif Canmaya şunları aktardı “Uçağa herkes bindi. Kapı kapandı ve uçak harekete geçti sonra bayan biri benim uçuş korkum var deyip inmek istedi. Uçak pistten geri döndü. Durum şüpheli görüldü bütün çantalar her yer arandı. Kırmızı alarm vardı uçak 1 saat gecikmeli kalktı. Kadının bomba bırakıp sonra inmek istediği şüpheleri oluştu. Şükür sağ salim İstanbul’a vardık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER