Denizli’deki fırıncılara Whatsapp’lı denetim

Denizli Fırıncılar Odası, halka daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek, vatandaşlardan gelen talep ve görüşleri daha hızlı değerlendirebilmek amacıyla ‘Whatsapp Destek Hattı’nı hizmete sundu.

Denizli’deki fırıncılara Whatsapp’lı denetim

Denizlililer 0532 760 96 56 numaralı Denizli Fırıncılar Odası Destek Hattı’nı rehberlerine kaydederek, Whatsapp uygulaması ile internetin olduğu her yerden, her türlü şikâyet ve taleplerini yetkililere iletebilecek.

Denizli Fırıncılar Odası, halka daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek, vatandaşlardan gelen talep ve görüşleri daha hızlı değerlendirebilmek amacıyla ‘Whatsapp Destek Hattı’nı hizmete sundu. Denizli Fırıncılar Odası uygulamaya koyduğu ‘WhatsApp Destek Hattı’yla Denizli halkının ekmek, pide ve unlu mamüller ile ilgili şikayetlerini en aza indirmeyi hedefliyor. Denizlililer 0532 760 96 56 numaralı Denizli Fırıncılar Odası Destek Hattı’nı rehberlerine kaydederek, akıllı telefonlarında yüklü olan Whatsapp uygulaması ile internetin olduğu her yerden anlık çevrimiçi iletişim kurabilecek, her türlü şikâyet ve taleplerini görüntülü veya yazılı bir şekilde yetkililere iletebilecek. Yeni uygulama hakkında açıklama yapan Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban halkla ilişkilerin önemine değinerek, sosyal medyanın yanı sıra teknolojinin nimetlerinden yararlanılması gerektiğini söyledi. Başkan Karadaban; “Gelişen ve değişen dünyayı takip ediyoruz. Denizli Fırıncılar Odası olarak sorumluluklarımızın farkındayız ve bu yönde etkin çalışmalar yürütüyoruz. 2020 Denizli yılında biz de söz verdiğimiz 20 projenin ilki olan Whatsapp Destek Hattımızı aktif hale getirdik. Her vatandaşımıza sağlıklı, kaliteli ve hijyen kurallarına uygun ekmeği ulaştırmak istiyoruz. Son yıllarda denetimlerimize büyük önem verdik. Ekiplerimizle 7/24 sahadayız. Şimdi de en etkin denetim şekli olarak vatandaşlarımızı da sürece dahil etmek istedik ve ‘birlikte denetleyelim’ dedik. Bu amaçla Denizli Fırıncılar Odası Whatsapp Destek Hattını oluşturduk. Denizli'de yaşayan tüm vatandaşlarımız, ticari işletmelerde yaptıkları alışveriş sırasında ve aldıkları hizmetlerde fiyat, hijyen kuralları ve hizmet kalitesi gibi konulardaki öneri, talep ve şikayetlerini 0532 760 96 56 numaralı bu hatta bildiriyorlar. Hattımıza yapılan başvurular ve yazışmaları kesinlikle gizli tutuyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER