DENİZLİ'DEKİ HUKUKÇULAR BALODA BULUŞTU

DENİZLİ'DEKİ HUKUKÇULAR BALODA BULUŞTU

Denizli’de görev yapan hukukçular, 5 Nisan Avukatlar Günü kapsamında Pamukkale Colossea Termal Otel’de düzenlenen Hukuku Balosu’nda bir araya geldi.
Denizli Barosu, 5 Nisan Avukat Günü nedeniyle, Pamukkale ColosseaTermal Otel’de,  Hukuku Balosu düzenledi. Baloya;Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan, avukatlar ve sivil toplum örgütlerinin başkanları katıldı. Gecede konuşan Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan, Avukatlar Günü etkinlerine 2 Nisan’da başladıklarını, 15 Mayıs’a kadar devam edeceğini belirterek; “Amacımız meslektaşlarımızı bir biri ile kaynaştırmaktır. Balomuzda ayrıca; 40 ve 25 yıllı doldurmuş meslektaşlarımıza plaketlerini veriyoruz”  dedi.

Denizli Barosu’nda 40 yılını dolduran; Ergül Aykol, İlyas Özcan, İlhan Sarıca ve 25 yılını dolduran; Asil Türk, Emin Can Akçakaya, Yurdahan Özhan, Etem Tokat, Arif Solak, Onur Dayıoğlu, Rıza Büyüktopçu, Ali Lüleci, Rengin Taşpınar, Abdullah Batur, Mustafa Doğançay, Ahmet Çakanel, Osman Yılmaz, Kamil Sözata, Sırrı İzzet Sarı, Süleyman Altıntaş plaketlerini Başkan Müjdat İlhan’dan aldı. 
Denizli Barosu’nun düzenlediği Hukuk Balosu’nda genç avukatlardan oluşan ‘RAK Müzik Grubu’ mini konser verdi.

 

MUHAMMET KARAÇAY- ALPER PARLAK 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER