DENİZLİ'DEKİ İÇ MİMARLARDAN BİRLİK BERABERLİK ÖRNEĞİ

 DENİZLİ'DEKİ İÇ MİMARLARDAN BİRLİK BERABERLİK ÖRNEĞİ

Denizli’deki iç mimarlar Tıkıroğlu Tasarım Nolte Mutfak’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Etkinlikte; Denizli’de iç mimarların durumu, istek ve sorunları konuşuldu. 
Denizli’de hizmet veren 27 iç mimar Tıkıroğlu Tasarım Nolte Mutfak’ta düzenlenen kahvaltıda buluştu. Birlik ve beraberliğin sağlanması açısından büyük önem taşıyan etkinlikte; Denizli’de iç mimarların durumu, istek ve sorunları konuşuldu. Buluşmanın ev sahipliğini yapan Tıkıroğlu Tasarım Nolte Mutfak İşletme Sahibi Gülşah Tıkıroğlu Yıldırım; “Şehrimize ithal mutfağı getireli 1 yıl oldu. Bizim temel müşterimiz; mimarlar ve iç mimarlar. Bu nedenle onlarla sık sık etkinlikler yapıyoruz. Mimar arkadaşlarımızla ayrı, iç mimar arkadaşlarımızla ayrı etkinliklerde bir araya geliyoruz. İç mimarlarla bir kahvaltı düzenledik. Böylece beraberliği de sağlamış oluyoruz” dedi. 
“AMACIMIZ DENİZLİLİLERE İÇ MİMARLIĞIN TANITIMINI YAPMAK”
Etkinlikte yer alan İç Mimarlar Odası Denizli Temsilcisi Ramazan Yücel; “ Denizli’de 45 iç mimar bulunmakta. Bugün ikinci toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Denizli iç mimarlığa yeni yeni alışıyor. Bizim amacımız Denizlililere iç mimarlığın tanıtımını yapmak. 14-15 Nisan’da Ankara’da, TMMOB İçmimarlar Odası 24’üncü Olağan Genel Kurul ve Seçimleri yapıldı. Şeffaf liste olarak eski başkanımız Emrah Kaymak görevine devam ediyor. Genel Kurul’da, odamızın problemlerini ve iç mimarlığı nasıl yayabileceğimizi, yeni mezun arkadaşlarımıza nasıl kucak açabileceğimizi konuştuk. Denizli’deki iç mimar arkadaşlarımıza da toplantının detayları hakkında bilgiler vereceğiz” diye konuştu. 

 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER