DENİZLİ'DEN BAHÇELİ'YE SÜRPRİZ ZİYARET

DENİZLİ'DEN BAHÇELİ'YE SÜRPRİZ ZİYARET

18 Mart Pazar günü Kurultay gerçekleştiren MHP’de şimdi gözler 2019 seçimlerine çevrilirken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi kurultaydan bir gün önce Denizlili bir heyet ziyaret etti. Bahçeli’yi ziyaret eden heyette kimler vardı, MHP lideri Denizli’den gelen ziyaretçilerini nasıl karşıladı? Ayrıntılar bu köşede..

AK PARTİ’DE YENİDEN ADAYLIK ÇOK ZOR SEÇİMLERDE “FETÖ VETOSU” GELECEK, BOL BOL

Denizli’de AK Partili bazı ilçe belediye başkanlarına 2019 yerel seçimlerinde kesin “FETÖ Vetosu” geleceği ve buna bağlı olarak Denizli AK Parti’de başkan aday profilinin önemli ölçüde değişeceği iddia edildi.

FETÖ gözaltısı veya soruşturması yaşamayan, haklarında hiç dava açılmayan ve bu soruşturmalarda hiç tutuklanmayan, ancak Denizli’deki FETÖ Davalarında, mahkemelerde isimleri sık sık geçen ve kamuoyunda bir dönem “Bunlar FETÖ’ne çok yakın isimlerdi” diye telaffuz edilen bazı ilçe belediye başkanlarının AK Parti’den aday gösterilme şanslarının kalmadığı öne sürüldü.

Denizli’de hangi belediye başkanlarının 2019 yerel seçimlerinde bir kez daha aday gösterilme şansları kalmadı? Denizli’de AK Partili ilçe belediye başkanları arasında yeniden aday olmayı düşünmeyen ve ümidini yitiren isim veya isimler var mı?” Mustafa Kaya’nın yazısı 26 Mart Pazartesi günü bu köşede.. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER