DENİZLİ’DEN ‘DİRİLİŞ ERTUĞRUL’ SETİNE ÇIKARMA

TRT’nin 65 ülkede yayınlanan ve son dönemlerin en çok izlenen dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’un setinin bu kez Denizli’den misafirleri vardı. MÇS Fikir Sanat Ajans Başkanı Mehmet Çağrı Sebzeci ve dizinin yönetmeni Metin Günay’ın davetlisi olarak sete gelen Denizlili misafirler, dizinin oyuncularıyla sohbet edip, bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

DENİZLİ’DEN ‘DİRİLİŞ ERTUĞRUL’ SETİNE ÇIKARMA

Ekranların uzun soluklu dizilenlerinden olan ‘Diriliş Ertuğrul’ sadece Türkiye’de değil, 65 ülkede izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni dönem yemin töreni için ülkemize gelen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nunda ziyaret ettiği ‘Diriliş Ertuğrul’ setinin konukları, bu kez Denizli’dendi. MÇS Fikir Sanat Ajans Başkanı Mehmet Çağrı Sebzeci ve ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin yönetmeni Metin Günay’ın davetlisi olarak gelen grupta; Denizli Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Serhat Akbulut, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ömer Faruk Özer, Denizli Büyükşehir Belediyesi BELTAŞ Genel Müdürü Mehmet Teke ve beraberindekiler yer aldı.

“DENİZLİLİLER HER YERDE BULUŞUR”
MÇS Fikir Sanat Ajans Başkanı Mehmet Çağrı Sebzeci, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizi setinde Denizlilili misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Çağrı Sebzeci, “Denizlililer her yerde buluşur. Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada milyonların takip ettiği dizinin setini görmek isteyen misafirlerimizi konuk etmenin mutluluğunu yaşadık” dedi. Sette oyuncularla da sohbet etme imkanı bulan Denizlili misafirler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER