DENİZLİ'DEN FENERBAHÇE'YE ÖZEL KONUKLAR

DENİZLİ'DEN FENERBAHÇE'YE ÖZEL KONUKLAR

Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Merkezefendi Belediyesi’nin katkılarıyla İstanbul’a gitti. Dernek üyeleri ilk olarak İstanbul Pendik Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’ni ziyaret etti. Ardından da Fenerbahçe Spor Kulübü’nün konuğu oldu.

Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, üyeleriyle birlikte Merkezefendi Belediyesi’nin katkılarıyla İstanbul’a gitti. Dernek Başkanı Aysun Tonel ve üyeler, ilk olarak İstanbul Pendik Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’ni ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sonrasında Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün konuğu oldu. Dernek üyeleri Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde Fenerbahçe’nin antrenmanına katıldı. Ziyarette Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’a çiçek takdim edildi. Futbolcular ve teknik heyetle tanışma fırsatı bulan dernek üyeleri bol bol fotoğraf çektirdiler. Eğlenceli geçen ziyarette dernek üyeleri Fenerbahçe’nin antrenmanını da izlediler.

STADYUMU GEZME FIRSAYI BULDULAR
Samandıra Can Bartu Tesisleri’ni ziyaretinden ardından Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü yöneticileriyle Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ne geçti. Stadyumu gezme fırsatı bulan dernek üyeleri burada da bol bol fotoğraf çektirdi.  

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211