Denizli’den Sivri Ailesi’ne taziye mesajı

Tatil için gittiği Aydın’ın Didim İlçesi’nde geçirdiği mide kanaması sonrası hayatını kaybeden Denizli tekstilinin duayen ismi Esat Sivri için, Denizli’nin önemli isimlerinden Sivri Ailesi’ne taziye mesajları geldi.

Denizli’den Sivri Ailesi’ne taziye mesajı

Tatil için gittiği Aydın’ın Didim İlçesi’nde bulunan kentin duayen sanayicilerinden Esat Sivri, 26 Haziran Çarşamba Günü akşam saatlerinde geçirdiği mide kanaması sonrası hayatını kaybetti.

86 yaşında hayata veda eden merhum Sivri için Denizli’nin önde gelen isimleri sosyal medya hesaplarından taziye mesajları yayımladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Denizlimizin duayen iş insanı ve sanayicisi kıymetli Esat Sivri’nin vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Esat Sivri’ye Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Denizli sanayisinin duayen isimlerinden DEBA'nın Kurucusu kıymetli işadamı Sayın Esat Sivri'nin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Denizli'nin sanayileşme sürecinde büyük emekleri olan Merhum Esat Sivri'ye Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Denizlimize başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan; “Denizli’mizin sanayisine büyük katkılar vermiş, tekstilimizin duayenlerinden kıymetli işadamımız Esat Sivri’ye Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” şeklinde ifade etti.

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök; şunları söyledi: “Denizli’nin duayen Sanayici ve İşadamı, çok değerli Esat Sivri’nin vefatını derin üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Esat amcamıza Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

Sivri’nin kurucuları arasında yer alan Denizli Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada; “Denizli sanayisinin başı sağolsun. Odamız kurucularından olan ve uzun yıllar oda yönetiminde aktif olarak görev yapan duayen sanayici Esat Sivri'nin vefatı hepimizi derinden üzdü. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verildi.

Kurulmasında emeği olan Denizli İhracatçılar Birliği’nden yapılan açıklamada; “Denizli’nin ihracat yolculuğunda önemli bir paya sahip, duayen müteşebbis ve işadamı Esat Sivri’nin vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz” denildi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki; “Denizlimizin duayen iş insanı ve sanayicisi kıymetli Esat Sivri’nin vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Esat Sivri’ye Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve iş dünyasına başsağlığı diliyorum” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “‪Denizli’nin duayen sanayici ve iş adamı Esat Sivri’ye Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” şeklinde ifade etti.

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk; “Denizli’nin tekstil duayni güzel yürekli, güler yüzlü, babacan insan Esat abimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz, başımız sağolsun, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah” dedi.

CHP Eski Milletvekili ve CHP’nin eski Genel Sekreteri Adnan Keskin; “Çok değerli hemsehrimiz duayen sanayici Esat Sivri'nin yaşamını yitirdiğini üzüntüyle öğrendim. Kendisine tanrıdan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” şeklinde ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER