DENİZLİLİ BAŞHEKİM CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAM NOT ALDI..

DENİZLİLİ BAŞHEKİM CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAM NOT ALDI..

Toplu açılışlar ve açık hava mitingi için 12 Ağustos cumartesi günü Isparta'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehir hastanesi ziyaretinde mutlu anlar yaşadı.

Başhekimliğini Denizlili Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın yaptığı Isparta Şehir Hastanesi’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan  kısa süreli bir ziyaret için geldiği hastanede 1,5 saat kaldı. Hastanenin bölümlerini ve hasta odalarını tek tek gezen Cumhurbaşkanı, Başhekim Saçkan'a "Allah razı olsun Bashekimim, Hastaların yüzü gülüyorsa benim de yüzüm güler" dedi.

Beraberinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya ve milletvekilleri ile Isparta Şehir Hastanesi'ne giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, hastaneyi adeta baştan aşağı gezdi. Hastalarla sohbet etti. Bir süre önce Denizli Devlet Hastanesi’nin Başarılı Yöneticisi iken Isparta Şehir Hastanesi Başhekimliği ve Şehir Hastanesi’nin Yöneticiliğine  atanan Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'la da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında ilginç diyaloglar geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine "Bize bu başhekimi gönderdiğiniz için Allah sizden razı olsun" diyen yataklı hastalara, Bizim görevimiz sizlere 365 gün 24 saat hizmet vermek" dedi. 1,5 saatlik hastane ziyaretinde yüzü gülen ve bol bol fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başhekim Saçkan'a, "Hastaların yüzü gülerse, benim de güler. Senden çok memnunlar tebrik ediyorum" dedi. Böylece Denizlili Başhekim (yönetici) Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan Devletin en tepesindeki isimden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tam not ve övgü almış oldu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER