Denizlili Ceren'in ilk ziyaretçisi Haluk Levent oldu

Kalbinde delik, kalpten akciğere giden damarda pis ve temiz kanın aynı damardan geçmesi ve kalpten akciğere giden sağ tarafındaki damarın bulunmaması şikayeti olan 21 yaşındaki Ceren Beler’in, Ankara Şehir Hastanesi’nde ameliyatı gerçekleştirildi. Yoğun bakım ünitesinden normal odaya alınan Ceren’in ilk ziyaretçisi ise Haluk Levent oldu.

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Karaman Mahallesi'nde yaşayan Ceren Beler, doğuştan kalbi delik olarak dünyaya geldi. Kalbe akciğer giden damarda pis ve temiz kanın aynı damardan geçmesi ve kalpten akciğere giden sağ tarafındaki damarın bulunmaması şikayeti olan Ceren, yapay damar nakli olmak istiyordu. Hayırsever kimliği ile milyonların gönlünde taht kuran Sanatçı Haluk Levent’in operasyon öncesinde her aşamasında yanında olduğu Ceren’e eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu da destek verdi.

HALUK LEVENT SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ

Ramazanoğlu’nun girişimleriyle uzman ekip tarafından 26 Aralık’ta ameliyata alınan Ceren, uzun süredir mücadele ettiği sağlık sorunlarından kurtuldu. Operasyon sonrası uzun ve yorucu bir yoğun bakım süreci geçiren Ceren, sağlığına kavuştu ve normal servise alındı. Ameliyat öncesi Ceren ile canlı telefon bağlantısı yapan ve operasyon sonrasında ziyaret sözü veren Sanatçı Haluk Levent, sözünü yerine getirdi. Yoğun bakım ünitesinden normal odaya alınan Ceren’in ilk ziyaretçisi ise Haluk Levent oldu.

“CEREN’İ BOL BOL GÜLDÜRDÜM”

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Haluk Levent, “Yıllarca Akciğer ve Kalp rahatsızlıklarıyla savaştı ve Ankara’dayız. Sonunda ameliyatı gerçekleşti. Ona söz vermiştim. ‘Sen ameliyattan çık ben sana komik anılarımı anlatacağım’ diye. Bol bol güldürdüm valla Ceren’i” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER