DENİZLİLİ DOKTORLARDAN İKİNCİ KLİP

DENİZLİLİ DOKTORLARDAN İKİNCİ KLİP

Denizlili üç doktor arkadaş, bir eczacı ve sosyal sorumluluk projeleri yöneticisi 5 arkadaşın kurduğu Denge, ilk albümlerinin ikinci şarkısı Bana Gel Demedin için klip çekti.

Denizlili doktorların kurduğu Denge grubu, mayıs ayında çıkardıkları ilk albümlerinin ikinci klibinin heyecanını yaşıyor...
Grupta; İstanbul'da özel bir hastanede görevli Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Ender Anılır solist, gitarist ve söz yazarı, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hemotoloji Uzmanı Dr. Can Özlü perküsyon, Ege Üniversitesi Hastanesi Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Orçun Zorbozan gitar, Ödemişli Eczacı Oğuz Ucagök söz yazarı ve solist, lösemili çocuklara yardım sağlayan Mutlu Olalım Sosyal Sorumluluk Projesi Genel Koordinatörü Ali Arman ise bas gitarist olarak görev yapıyor.
Uzun yıllardan bu yana birlikte çalışan ve müzik yapan grup üyeleri “Lafta kalmasın” isimli 7 şarkılık albümün hazırlıklarını bitirdi. Albüm, 19 Mayıs’ta piyasaya çıktı. Albümde beğeni toplayan ikinci şarkı Bana Gel Demedin için çekilen klip, NetD etiketiyle Youtube’de yayınlanıyor. Sosyal sorumluluk projelerinde görevler de alan iyiliksever hemşerilerimiz müzikle iyiliği buluşturuyor.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211