DENİZLİLİ ECZACILAR MESLEKİ GELİŞİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

DENİZLİLİ ECZACILAR MESLEKİ GELİŞİM TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

Selçuk ve As Ecza Depoları tarafından düzenlenen il merkezde hizmet veren eczacılara yönelik ‘Mesleki Gelişim Toplantısı’; Adapazarı, Antalya ve Ankara’dan sonra Denizli’de de yapıldı.

Selçuk ve As Ecza Depoları tarafından il merkezde hizmet veren eczacılara yönelik ‘Mesleki Gelişim Toplantısı’ düzenlendi. Anemon Otel’de düzenlenen toplantıya As-Selçuk Ecza Yönetim Kurulu Üyesi Genel Müdür Yardımcısı Haluk Öğütcü, As Ecza Denizli Şube Müdürü Şanver Baytekin, Selçuk Ecza Deposu Şube Müdürü Coşkun Öğünür, Denizli Eczacılar Odası Başkanı Osman Özdemir ve eczacılar katıldı. Selçuk Ecza Deposu’nun 60. As Ecza Deposu’nun ise 30. Kuruluş yıl dönümünü kutladıklarını belirten As-Selçuk Ecza Yönetim Kurulu Üyesi Genel Müdür Yardımcısı Haluk Öğütcü, ülke genelinde 103 şube 6 bin 500 çalışanla yaklaşık 24 bin eczaneye hizmet verdiklerini söyledi. Firma olarak Türkiye’de ciro sıralamasında 9 milyar TL ile 23’üncü sırada olduklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Öğütücü, “İki firmamızla birlikte Türkiye’de ilaç sektöründe yüzde 42’lik paya sahibiz. Selçuk Ecza Deposu’nun 60. As Ecza Deposunun ise 30. Yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu sevincimizi büyümemizde en büyük etken olan eczacılarımızla birlikte kutlamak istedik. İlaç, medikal ve ilaç dışı ürünlerin satışını yapıyoruz. Ekim Ayı’nda eczacılarımıza yönelik olarak İstanbul’da ‘Selçuk – As Ecza Akademisi Mesleki Gelişim Toplantısı’ düzenledik. Bu toplantı büyük ilgi gördü. Olumlu tepkilerde alında eğitimleri tüm Türkiye’ye yaymak istedik. Büyükşehirlerin tamamında üç gurup halinde eczacılarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

İKİ KONUDA EĞİTİM VERİLDİ
Selçuk – As Ecza Akademisi Mesleki Gelişim Toplantısı, Denizli bölümünde eczacılara yönelik ‘Majistral formüller’ ve ‘Eczane çalışanları iş hukuku’ konularında eğitim verileceğini belirten As Ecza Denizli Şube Müdürü Şanver Baytekin’de, “As Ecza Deposu olarak Denizli’de 17 yıldan bu yana hizmet veriyoruz. 185 çalışanımız ile birlikte Denizli, Isparta, Uşak, Burdur ve Nazilli’deki tüm eczanelere hizmet veriyoruz. Denizli Bölgesi’nde ilaç, medikal ve ilaç dışı ürünler pazarında yüzde 70 söz sahibiyiz. Ekim ayında İstanbul’da başlayan eğitim çalışmalarına bugün Denizli’de devam ediyoruz. Adapazarı, Antalya ve Ankara’da eğitim toplantılarımız yapıldı. Büyükşehirlerin tamamında eğitim çalışmalarımız devam edecek. Akademimizde Majistral formüller eğitimini Ahmet Nezihi Pekcan, Eczane çalışanları iş hukuku eğitimlerini Ertan Çiftçi veriyor. Eczacılarımızla birlikte olmaktan çok mutluyuz. Yaptığımız işte en iyisi olmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. İki bölüm halinde gerçekleştirilen toplantı akşam saatlerinde sona erdi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221