Denizlili firma 9 yılda 8 derece ve ödül kazandı

Volvo Car Turkey tarafından düzenlenen ödül töreninde Akça Makina Otomobil Grubu’na Türkiye’nin ‘En İyi Yetkili Satıcı’ ve ‘Volvo Selekt Başarı Ödülü’ verildi. Akça Şirketler Topluluğu firmalarından Akça Makina Otomobil Grubu, daha önce 2011, 2013, 2016 ve 2018 yıllarında birincilik, 2017 yılında ikincilik ve 2015 yılında da üçüncülük olarak sahip olmuştu.

Denizlili firma 9 yılda 8 derece ve ödül kazandı

Akça Makina Otomobil Grubu, Volvo Car Turkey tarafından Antalya’da düzenlenen ‘2019 Dealer Excellence Awards’ töreninde; ‘En İyi Yetkili Satıcı’ ve ‘Volvo Selekt Başarı Ödülü’ olmak üzere 2 ayrı kategoride ödül kazandı. Öte yandan Akça Makina Otomobil Grubu, ‘En İyi Yetkili Satıcı’ ödülüne 2011, 2013, 2016 ve 2018 yıllarında birincilik, 2017 yılında ikincilik ve 2015 yılında da üçüncülük olarak sahip olmuştu. Kısacası Akça Şirketler Topluluğu firmalarından Akça Makine son 9 yılda 8 önemli ve prestijli ödülü hanesine yazdı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Akça Makina Otomobil Grubu Kullanılmış Otomobil Satış Müdürü Gökhan Kaya, “2019 yılını 2 adet birincilik ödülü ile kapatmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Otomobil grubumuzu büyüterek, 2017 yılının sonlarında faaliyete geçirdiğimiz Akça Antalya Otomobil Şubemiz, kısa sürede güçlü rakiplerini geride bırakarak ‘En İyi Yetkili Satıcı’ ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Akça Denizli Otomobil Şubemiz, 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Volvo Selekt Başarı Ödülü’nü tekrar kazanmayı başarmıştır. 2 yıl üst üste bu ödülü hak etmenin gurunu yaşıyoruz. Otomotiv sektörü olarak zorlu başladığımız bir yıl içerisinde, müthiş bir ivme ile güzel sonuçlar alınan bir yıl oldu. Zorluklardan yılmadan, inancımızı yitirmeden işimize daha sıkı sarıldık. Eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatmak için çıktığımız bu yolda, destekleriyle hep yanımızda olan Akça ailesine, yönetim kurulumuza, markamıza ve emeği geçen tüm otomobil grubu çalışanlarına, en önemlisi de bize bu gururu yaşatan değerli müşterilerimize teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER