Denizlili iş insanı son yolculuğuna uğurlandı

Denizli iş dünyasını vefatıyla yasa boğan Cengiz Alptekin, sevenleri tarafından son yolculuğa uğurlandı. Sanat Müziği’ne olan ilgisi ve kanun çalması ünlü olan müzik camiasının sevilen ismi Cengiz Alptekin, 5 Ocak 2021 Cuma günü kılınan cenaze namazından sonra Servergazi Mezarlığı’na defnedildi.

Denizlili iş insanı son yolculuğuna uğurlandı

Denizli ‘de 04 Ocak 2021 Perşembe günü hayatını kaybeden iş insanı Hilmi Cengiz Alptekin, sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

DENKİM Denizli Kimya A.Ş’nin kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Alptekin, tedavi gördüğü Özel Sağlık Hastanesi’nde yaşamını kaybetmişti.

Türk Sanat Müziği’ne olan ilgisi ve kanun çalması ünlü olan müzik camiasının sevilen ismi Cengiz Alptekin’in ölüm haberi, sevenlerini yasa boğdu.  Alptekin’in cenaze namazına iş çevresi, sanat camiası, ailesi, akrabaları, DENKİM Denizli Kimya A.Ş’nin ortakları ve çalışanları katılırken, 05 Şubat 2021 Cuma günü saat 14:00’de Servergazi Fetih Camii’nde kılınan cenaze namazını müteakip Servergazi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER