DENİZLİLİ İŞADAMI İSA DAL’A KOBİ ÖZEL ÖDÜLÜ VERİLDİ

İstanbul’da bu yıl 2’si düzenlenen Ekonomi Zirvesi’nde, ‘İstanbul Altın Değerler’ Kobi Özel Ödülü, Denizlili firma; Evteks Tekstil Limited Şirketi’nin oldu. Ödülünü alan Denizlili İşadamı İsa Dal, “. Bu ödülü, ülke üretim ve ihracatına katkıda bulunmak üzere gece-gündüz çalışan tüm Anadolu Kobilerine atfediyorum” dedi.

DENİZLİLİ İŞADAMI İSA DAL’A KOBİ ÖZEL ÖDÜLÜ VERİLDİ

İstanbul Ekonomi Zirvesi, ‘Küresel Krizden Çıkışın Yol Haritasını’ belirlemek üzere toplandı. Zirvede farklı sektörlerden birçok önemli konukla birlikte düzenlenen gün boyu oturumlarda, ekonomik sorunlar tartışıldı. Ekonomi Eski Bakanı Kürşat Tüzmen’in de bulunduğu ve Türk Hava Yolları’nın sponsor olduğu zirvenin akşam programında düzenlenen ödül törenlerinde; farklı sektörlerden kişi ve kurumlar, ‘İstanbul Altın Değerler’ ödülüne layık bulundu. Geçmiş yıllarda Ar-Ge ve İnovasyon alanlarında adını ülke bazında sıkça söz ettiren Evteks Tekstil Limited Şirketi Sahibi İsa Dal, zirve akşamında Kobi kategorisinde ‘İstanbul Altın Değerler’ ödülünün sahibi oldu.

“TÜM ANADOLU KOBİLERİNE ATFEDİYORUM”

Ödülü alırken kısa bir konuşma yapan Denizlili İşadamı İsa Dal, “ Yıllar boyunca göstermiş olduğumuz çabaların karşılığında bu önemli ödüle layık görülmekten büyük onur duyuyoruz. Bu ödülü, ülke üretim ve ihracatına katkıda bulunmak üzere gece-gündüz çalışan tüm Anadolu Kobilerine atfediyorum. Denizlili bir firmanın birçok dev firmayı geride bırakarak bu ödülü alması çok gurur verici. Denizli olarak tekstil ve konfeksiyonda, sektörümüzle ilgili yapılan Ar-Ge çalışmalarında ne kadar önemli bir yol kat ettiğimizi bu ödüller bize gösteriyor. Önemli bir toplantıda önemli bir ödülü kanarak Denizli’nin ismini bir kez daha duyurmuş olduk ” dedi.

FERHAT SOLKOL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER