DENİZLİLİ MARANGOZLAR MOBİLYA FUARINA KATILIYOR

DENİZLİLİ MARANGOZLAR MOBİLYA FUARINA KATILIYOR

Denizli Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Halil Akbulut, Reed Tüyap Fuarcılık tarafından bu yıl 30. ncusu düzenlenecek olan Uluslararası Ağaç işleme Makineleri, Kesici Takımlar ve El Aletleri Fuarı’na katılım sağlayacaklarını açıkladı.

Reed Tüyap Fuarcılık tarafından bu yıl 30. ncusu düzenlenecek olan Uluslararası Ağaç işleme Makineleri, Kesici Takımlar ve El Aletleri Fuarı ile eş zamanlı olarak yapılacak 20. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii ve Aksesuarları, Orman ürünleri ve Ahşap teknolojisi fuarı 14 – 17 EKİM 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde yeniliklerle kapılarını açacak.

Fuar ile ilgili yazılı açıklama yapan Denizli Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Halil Akbulut, “Mobilya sektöründe öncü firmaların yanı sıra yurt dışından da firmaların katıldığı ve ürünlerinin sergilendiği Ağaç işleri makinesi ve İntermob fuarına bu yıl ilimizden 5 otobüs ile katılım sağlayacağız. Fuarları esnaflarımızın kendilerini yenilemeleri ve geliştirmeleri için çok önemli bir organizasyon olarak görüyoruz. Üyelerimizin gelişen teknoloji ve gün geçtikçe yenilenen makine ve teçhizatları yerinde görüp, inceleme ve bilgi edinmelerini, ar-ge kapsamında kendilerini geliştirmelerini çok önem veriyoruz. Esnaf odası olarak üyelerimize fayda sağlayacak olan bu tip fuar ve organizasyonlarda her zaman üyelerimizin yanında olup onlara öncülük etmeye devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER