DENİZLİLİ NURİYE’NİN “HALUK LEVENT” HAYALİ GERÇEK OLACAK!

Denizli'de yaşayan, doğuştan sol eli olmayan ve gittiği müzik kursunda öğretmeninin kendisi için yaptığı özel aparatla gitar çalmaya başlayan Nuriye Gürel, en büyük hayalinin çok sevdiği şarkıcı Haluk Levent'le birlikte gitar çalmak olduğunu söylemişti. Gürel’in hayaline duyarsız kalmayan ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından; “en yakın zamanda orada olacağım” dedi.

DENİZLİLİ NURİYE’NİN “HALUK LEVENT” HAYALİ GERÇEK OLACAK!

Denizli’de yaşayan ve doğuştan sol eli olmayan 11 yaşındaki Nuriye Gürel, gittiği müzik kursunda öğretmeninin kendisi için yaptığı özel aparat sayesinde gitar çalmayı kısa sürede öğrendi.

Gürel, en büyük hayalinin hayranı olduğu Ünlü Sanatçı Haluk Levent ile gitar çalmak olduğunu dile getirmişti. Biyonik el talebinde de bulunan Gürel için Haluk Levent’in takipçilerinden olan İlknur Ünlü durumu sosyal paylaşım sitesinde Haluk Levent’e aktardı.

Ünlü, paylaşımında, “Denizli'de 11 yaşındaki Nuriye Kardeşimizin doğuştan sol eli yok. Kendisi için yaptırılan aparat ile gitar çalmaya başladı. En büyük hayali seninle konser vermek ve hayatını kolaylaştırması için biyolojik ele ihtiyacı var. Bu kardeşimize umut olur musun?” diyerek; Gürel’in hayalini gerçekleştirmek için bir adım attı.

“EN YAKIN ZAMANDA ORADA OLACAĞIM”

Bu hayale kayıtsız kalamayan Ünlü Sanatçı Haluk Levent, paylaşıma kısa sürede yanıt verdi. Levent, sosyal medyadaki paylaşımında, “Konser de veririz, biyonik el de taktırırız. Haber edin kızımıza en yakın zamanda orada olacağım” ifadelerini kullandı. 

PINAR ÇANKAYA

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186