DENİZLİLİ ÖZEL İNSANLAR, CUMHURBAŞKANI'YLA MECLİS'TE BİR ARAYA GELDİ

DENİZLİLİ ÖZEL İNSANLAR, CUMHURBAŞKANI'YLA MECLİS'TE BİR ARAYA GELDİ

TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti grup toplantısına katılan Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aysun Tonel Karaaslan ve 13 dernek üyesi, toplantının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldiler.

Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aysun Tonel Karaaslan ve 13 dernek üyesi iki günlük Ankara programı için başkentte gitti. TBMM’de AK Parti Grup Toplantısı’na katılan özel insanlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la da görüşerek sohbet etti. Dernek Başkanı Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la yaptıkları görüşmede çok duygulandığını belirterek, “Reis-i Cumhurumuza engellilere verdiği destek ve sağladığı imkanlar için teşekkür ettik. AK Parti sayesinde engelliler perdenin arkasındayken, evlere hapis olmuşken, çıkartılan yasalarla ve getirilen kolaylıklarla iş sahibi oldular, meslek sahibi oldular. Evlerden dışarıya çıktılar. TBMM’de de onlarca engelli arkadaşımız çalışıyor. Dolu dolu iki günlük Ankara gezisi düzenledik” dedi.

BAKAN ZEYBEKCİ VE MİLLETVEKİLLERİYLE GÖRÜŞTÜLER
Grup toplantısının ardından AK Parti Milletvekili Şahin Tin ve Cahit Özkan’ı da makamlarında ziyaret ettiklerini anlatan Dernek Başkanı Karaaslan, “Milletvekillerimiz üyelerimizle yakından ilgilendi. Çok güzel ev sahipliği yaptı. Özel insanlarımız içinde gezi çok faydalı oldu. İlk kez evinden il dışına çıkanlar, hayatında ilk kez TBMM’yi görenler aynı guruptaydı” dedi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de kendilerini makamında kabul ettiğini ve daha sonra akşam yemeğini birlikte yediklerini belirten Başkan Karaaslan, “Ekonomi bakanımız kusursuz ev sahipliği yaptı. Üyelerimizle yakından ilgilendi. Bizimle aksam yemeği yedi. Bol bol sohbet ettik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Aksamda Ankara’da Ekonomi Bakanlığımızın misafiri olarak kaldık. Ertesi günü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na yaptığımız ziyaretler ve başkentteki gezi programımızın ardından Denizli’ye döndük. Üyelerimiz ve bizler için duygu yüklü çok güzel bir gezi programı oldu. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER