Denizlili ve Uşaklı gazetecilere eğitim

Basın İlan Kurumu Denizli Şubesi’nce Denizli ve Uşak’ta hizmet veren gazetecilerin temsilcilerine yönelik Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde ‘Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi’ eğitimi yapılacak. 2 gün sürecek olan eğitime, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran da katılacak.

Denizlili ve Uşaklı gazetecilere eğitim

Basın İlan Kurumu (BİK) Denizli Şubesi’nce tarafından Denizli ve Uşak’ta hizmet veren gazetecilerin temsilcilerine yönelik ‘Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi’ eğitimi verilecek. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 gün sürecek olan eğitime, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran da katılacak.

13 Temmuz Salı günü yapılacak eğitimin ardından Genel Müdür Duran’ın da katılımıyla Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı gezisi ve akabinde orada yemek programı olacak.  Ayrıca eğitim programı 14 Temmuz Çarşamba günü de devam edecek. Saat 9.30’da başlayacak programda 11.00’ de Vali Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Genel Müdür Duran’ın da katılımıyla sertifika töreni gerçekleşecek. Sertifika töreni sonunda Genel Müdür Duran’ın katılımıyla toplantı yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER