Denizlim Derneği’nden önemli buluşma

Ankara’daki Denizlililerin buluşma noktası Denizlim Derneği, geleneksel olarak düzenlediği ‘Dost Meclisi Buluşmaları’nda bu ay başkentte görev yapan Denizlili bürokratları bir araya getirdi.

Denizlim Derneği’nden önemli buluşma

Ankara’daki Denizlililerin buluşma noktası Denizlim Derneği, ‘Dost Meclisi Buluşmaları’nı sürdürüyor. TBMM Beştepe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen etkinliğe; AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Nilgün Ök ve Ankara’da farklı kurumlarda görev yapan pek çok Denizlili genç bürokrat katıldı. Toplantıda konuşan Denizlim Derneği Başkanı Mustafa Keysan; “Geleneksel hale getirdiğimiz, farklı alan ve sektörlerdeki hemşehrilerimizi bir araya getirdiğimiz Dost Meclisi Buluşmalarımızda bu ay genç bürokratlarımızla birlikteyiz. Denizli sevdamızı ortak paydamız haline getirdik. Bu payda çerçevesinde milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, her türlü görüşe saygılı, ülkemize ve Denizlimize faydalı nesiller yetiştirmek için üzerimize düşen görevi yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Saz ve söz ile taçlanan bir etkinlik oldu

Denizlililerin hemen her mecrada olduğu gibi bürokraside de çalışkanlıklarıyla büyük başarılara imza attığının vurgulandığı akşamda genç bürokratlar, yaptıkları çalışmalar hakkında hemşehrilerini bilgilendirdi. Merkezinde Denizli’nin olduğu samimi bir sohbet ortamına ev sahipliği yapan etkinlikte genç bürokratlar ve geceye katılan milletvekilleri fikir alışverişinde bulunurken; birbirlerini de daha yakından tanıma fırsatı buldu. Samimi sohbet ortamının saz ve söz ile taçlandığı akşamda etkinliğe katılanlar Denizlimizin güzel ezgilerine hep bir ağızdan eşlik ettiler. Denizli Türküleri ile şenlenen etkinlik başladığı gibi keyifle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2022, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER