DENİZLİM GENÇLERİ SEZONU AÇTI

DENİZLİM GENÇLERİ SEZONU AÇTI

Denizlim Derneği Gençleri geleneksel gençlik buluşmalarını bu sene de gerçekleştirdi. Dernek binasında gerçekleştirilen buluşmaya çok sayıda üniversiteli ve Dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Her sene başında Ankara’ya yeni gelen Denizlili üniversite öğrencileri ile tanışmak ve kaynaşmak amacı ile gerçekleştirilen gençlik buluşması bu sene de keyifli bir organizasyonla yapıldı. Denizlim Gençliği’ne yeni katılanların eski üyelerle tanıştığı toplantıda, dernek genç ekip yönetimi adına Genç Ekip Başkanı Gülşah Bozkuş, geçen sene yapılan etkinlikleri anlattı. Zeybek gösterileri ile şenlenen gençlik buluşmasında öğrenciler tek tek okudukları okulları ve bölümleri hakkında birbirlerine bilgi verdi. Denizli Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Keysan yaptığı konuşmada buluşmayı organize edenlere teşekkürlerini ileterek, Denizlim Derneği’nin Ankara’daki Denizlililerin evi olduğunu dile getirdi.

“İSTEĞİMİZ GENÇLERİN YANINDA OLMAK”
Gençlere olan güvenini dile getiren Denizlim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Oymak, “Gençlerimizin kendilerini geliştirecek bir ortam yaratmak Dernek olarak en büyük isteğimiz ve hayalimizdi. 2009 yılından bu yana Derneğimiz genç ekibinde bulunup şimdi protokol sıralarında bulunan gençlerimiz, bu hayalimizin gerçekleştiğini bizlere gösteriyor. Bunu sağlamış olmak bizler için gurur verici. Şimdi öğrencilik yıllarında burada bizimle, bulunan gençlerimiz 5 sene, 10 sene sonra protokol koltuklarında oturacaklar. Yeni gençlerimizin de öğrencilik yıllarından sonra bu koltukları hak edeceğinden şüphemiz yok. Gülşah arkadaşımızın sunumunda da gördük ki Ankara’nın pek çok üniversitesinden öğrenci arkadaşımız var. Ve yine gördük ki mezun olup giden arkadaşlarımız önemli konumlarda işe başlamış. Bu arkadaşlarımızla bağlarımız da kopmamış. Buradaki arkadaşlarımız da ilerleyen senelerde protokolümüzün kıymetli insanlarından olacaklar. Bizim istediğimiz ise bu süreçte hem gençlerimizin yanında olmak hem de hemşerilik bağlarımız ile bir birimizin elinden tutmak” dedi.

GENÇLER PROJELERLE YÜRÜYECEK
Denizlim Genç Ekibi gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerin yanı sıra bu sene Gençlik ve Spor Bakanlığı ve AB projeleri ile ilgili çalışmalar yürütecek. Bunlarla birlikte kişisel gelişimlerine destek amacı ile kariyer günleri, ‘Meserret Sohbetleri’ ve kurum gezileri organize edecekler. Denizlim Gençleri sosyal bir etkinlik olarak önümüzdeki hafta sonu Türkiye’nin Oskar adayı olan ve gerçek bir hikayeye dayanan “Ayla” filmini sinemada izleyecekler. 

HABER MERKEZİ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER