'DENİZLİMİZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR'

'DENİZLİMİZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR'

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesini ziyaret etti. Yeni yılda da Denizli'nin geleceğine damga vuracak yatırımları hizmete alacaklarını vurgulayan Başkan Zolan, "Denizlimiz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi'ni ziyaret etti. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin'in karşıladığı Başkan Zolan, MÜSİAD Yönetim Kurulu'na Denizli'de yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı. Denizli merkez ve ilçelerde hayata geçirecekleri projelerin hızlı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Başkan Osman Zolan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yeni yılda da şehrimizin geleceğine damga vuracak yatırımlarımızı hizmete alacağız. Bölgenin ve ülkemizin en güzide kentlerinden biri olan Denizlimiz, her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor."

"DENİZLİ ÇOK DAHA HIZLI BÜYÜYECEK"
Başkan Zolan, "Denizlimiz siz kıymetli sanayicilerimizin varlığı ve desteği ile çok daha hızlı büyümeye ve gelişmeye devam edecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef gösterdiği 2023 Türkiye’sinde  de Denizli, üretimde ve ihracatta başı çeken şehirlerimizden olacağından hiç şüphem yok" dedi. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Biltekin de toplantıya katılan Başkan Zolan'a teşekkür ederek, Denizli'de hayata geçirdikleri projelerin iş dünyasını memnun ettiğini ifade etti.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211